2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386141 بازدید | 68434 پست
عزیزم بزار یه خط جدید بخرم میام تو گروه 😘😘

بنظرمن بیاگروه واتساپ هم بیا

چون توی واتساپ قابلیت مسیج دادنش بیشتره.بیشترمیتونیم بابچه هادرارتباط باشیم و عالی پیش میریم و کم میکنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

سلااااااااااااام بچه هااااا

بی معرفتا 

@سیتارا    

@تپش    

@قلعه    

@سدنااm    

@مهلقاخانم    

تا جایی که یادم بود اسم بچه ها رو نوشتم

من اومدم بهتون سر بزنم دل تنگ همتونم 

شماها که سراغ نگرفتین نامردا   

عیب نداره 

خوبین همتون؟

اگه نشناختین من زینب شیطوووونم

دوستان جدید نیستم کاربریم جدیده....                                                 خانوم آقا نوید  کاربری قبلم هست     
سلااااااااااااام بچه هااااا بی معرفتا  @سیتارا     @تپش     @قلعه ...

سلام عزیزم اتفاقا سراغتو گرفتم کاربریت کو؟چطوری تو؟چکار کردی؟

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
سلام عزیزم اتفاقا سراغتو گرفتم کاربریت کو؟چطوری تو؟چکار کردی؟

قربونت بد نیستم از لحظ روحی خیلی داغونم بعضی وقتا 

فعلا دستم نیست اون کاربریم 

مخصوصا اسم شوهرمه میخوام نباشه 

فعلا منتظر زمان دادگاهم تا بعد خدا چی بخواد  

دوستان جدید نیستم کاربریم جدیده....                                                 خانوم آقا نوید  کاربری قبلم هست     
قربونت بد نیستم از لحظ روحی خیلی داغونم بعضی وقتا  فعلا دستم نیست اون کاربریم  مخصوصا اس ...

ان شاءالله هر چی ک خیره برات پیش بیاد هر چی ک شد خبرم کن 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2706