2726
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386006 بازدید | 68434 پست
[QUOTE=149437828]آهان انشاءالله که نرماله نیازی به دارو هم نداشته باشی وسالم نی نی تو بغل بگیری عزیز ...

آره درسته واقعا😄😄😄😄

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دقیقا الان منم بجز دکتر خودم....دکتر غدد میرم تحت کنترل تیروئید ...هر ۴۰روز آزمایش میدم...ایندفعه قن ...

سلام‌گلم .نتیجه آزمایش گلوکزت خوب بود ان شا الله؟؟😍

گلم توی اینترنت سرچ کن خواص خود بامیه رو ❤

خیلی خوبه که شما هم تحت نظر دکتر غذا هستی .تو صیه هاشونو عمل کن و استرس نداشته باش گلم... از دوران حاملگیت لذت ببر .ان شا الله به سلامت بگذره😘😘

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 
دوستان یک سوال😊 چرا میگن انگور  در رژیم لاغری ممنوع!!!!  کالری انگور که خیلی کمه🤔

جدااا؟؟من نشنیدم که بگن ممنوعه🤔بنظرم از هر چی دوست داری بخور ولی کم 😊

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 
سلام‌گلم .نتیجه آزمایش گلوکزت خوب بود ان شا الله؟؟😍 گلم توی اینترنت سرچ کن خواص خود بامیه رو ❤ خی ...

سلامم خواهری ...آره ۸۲ بود یا ۸۷....چشم حتما من بامیه خیلی دوست دارم میخورم ....ممنونم ازت عزیزم ....خدا حفظتون کنه😍😗😗😗❤💚💚❤

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍

کاری امروزم

سلامم خواهری ...آره ۸۲ بود یا ۸۷....چشم حتما من بامیه خیلی دوست دارم میخورم ....ممنونم ازت عزیزم ... ...

فدات عزیزم ...ان شا الله به سلامتی و به موقع نی نی رو بغل کنی😍😍

فدات عزیزم ...ان شا الله به سلامتی و به موقع نی نی رو بغل کنی😍😍

❤💚😘😘😘😘

2706