2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386225 بازدید | 68434 پست

دیشب یکی بود تاپیک زده بود ازاینکه بچه اش سقط شده بود دلشکسته بود.نوشته بود خدا هیچکسو با داغ فرزند امتحان نکنه.منم گفتم درسته سخته ولی بازم میشه ی بچه جدید اورد ولی داغ یه جوون ادمو پیر میکنه.

اره گلم.یک هفته بود که از عروسیم میگذشت ک داداشم و زن و بچه 4ساله اش داشتن از ی مسافرت کوتاه برمیگشت ...

وای عزیزم😔متاسفم😔

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرتون اصلا چطوره با این همه کالری قورمه سبزی نخورم🤔😂ولی حییییف نمیشه امروز مهمونی همه میخورن    

دوست عزیز واسه من یه آیت الکرسی بخون امیدوارم خیرش برگرده بخودت🤲🙏😍
2738
اره باور نمیکنی زن داداشم هی میگه کوتوله وخیکی مستقیم هااا جلوی بقیه ولی از اونور وقتی پیشش میرم همش ...

اشکالی نداره از حالا به بعد زرنگ باش گول نخور تو لاغر کنی چه حرصی بخوره زن داداشت 😁😁😁😁

اشکالی نداره از حالا به بعد زرنگ باش گول نخور تو لاغر کنی چه حرصی بخوره زن داداشت 😁😁😁😁

ای ای خدااا از دهنت بشنوه یعنی میشه از اونم وخواهرش خوش اندامم تر بشم🙄

نمیدونم چرا حس میکنم تووو خیلی خوشکلی😍

تازه از اون طرف خواهرش هروقت میرفتم خونشون میبرد لباسشو بهم نشون میداد بهم میگفت بیا تنت کن بیبین به ...

واااااای چه قدر بدجنسسسسسس دختر گول نخوری دیگه چه قدر حرصم در اومد چه قدر ساده ای تو 😒😒😒😒😒

واااااای چه قدر بدجنسسسسسس دختر گول نخوری دیگه چه قدر حرصم در اومد چه قدر ساده ای تو 😒😒😒😒😒

😔😔😔خرم دیگه وگرنه تا الان متوجه میشدم

2706