2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386144 بازدید | 68434 پست
اره خانواده هامون شمالن یه کمی پایین تر از تهرانیم😁 دقیق بخوام بهت بگم جنوبی ترین قسمت سیستان و ب ...

الهههههییییییی😍😍😍😍.... معلومه ازآب وهوای شمال دل بکنی بری جنوب یه خورده سخته ولی بازم تنوعه الان بری شمال واست تازگی داره وتکراری نیست...حسابی این مدت لذت ببر... خب شوهرتم نگه دارمگه مرخصی نداره.

خدایا!!!!!!! منتظر نگاهتم. همونکه میدونم ومیدونی🙏🙏🙏🙏🙏🙏🌺🌺🌺🌺🌺
الهههههییییییی😍😍😍😍.... معلومه ازآب وهوای شمال دل بکنی بری جنوب یه خورده سخته ولی بازم تنوعه الان ...

دیگه من سه ماه میخوام بمونم اون نمیتونه یک ماه اولش میمونه بعدش چهل روز تنها میاد کنارک 

دوباره میاد پیشم.

بیشتر ازین مرخصی نداره بنده خدا .همینم بعد نه ماه بهش میدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی من از اول تاپیک بودم قبلا ۸۴ بودم الان شدم ۷۷  دیگه نیومد یه مدت الان دوباره شروع کردم چ ...

حتمامیرسی مگه سخته که نتونی وقتی از84اومدی 77الان راحت‌تری که 7کیلوکم کنی

2728
چقدر امشب حرف زدم از بس ذوق شمال رفتنم رو دارم 😍 هروقتم میام کسی نیست تو تاپیک  خدارو شکر بو ...

فدات شم گلممممممم..... حسابی بهت خوش بگذره جای منم بروطبیعت گردی😍😍😍😁😁😁😁

دیگه من سه ماه میخوام بمونم اون نمیتونه یک ماه اولش میمونه بعدش چهل روز تنها میاد کنارک  دوبار ...

همینم غنیمته یه موازخرس کندن هنره😂😂😂سفرتون بسلامت گلم💝💝💝🌺🌺💐💐

چقدر امشب حرف زدم از بس ذوق شمال رفتنم رو دارم 😍 هروقتم میام کسی نیست تو تاپیک  خدارو شکر بو ...

نری شمال دیگه حاجی حاجی مکه!!!! تاپیکوفراموش نکنی😁😁😁😁گزارش کارتم حتمابده

2738
عالی بودی افرین من فردا تحت ار شرایطی حلقه امو میزنم 💪💪💪 اصلا شما خود انگیزه خالص هستین

💪💪💪💪اگر چالش بزاریم اینجا انگیزه هامون بیشتر میشه...مثلا مشخص کنیم تعدادی دراز و نشست و اسکات و حلقه و...خیلی خوب میشه  @سیتارا    

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
کالری امروز ۱۰۲۱ ورزش نکردم هیچی ☹ عوضش خونه تمیز میکنم و خیلی کار دارم اگه خدا بخواد و به شوهرم م ...

ای جاااان بعد این همه مدت شمال میچسبه اونم ۳ ماااااه 😍😍😍😍😍

2706