2733
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386200 بازدید | 68434 پست
نه عزیزم بد به دلت راه نده توکل کن به خدا عزیزم شاید بهم بخندین ولی من اینجور مواقع پنج تا آیت الکرس ...

چهکار خوبی میکنی اتفاقا قرآن به آدم آرامش میده منم حتما امتحان میکنم 😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا شماهم میخواستی اون شخص به خودش بیاد وزیاده روی تو خوردن نکنه خودتون رو سرزنش نکنید

آره قصدم همین بود ولی یه جوری بود که تو دلم فکر میکردم خیلی از اون بهترم

2728
ذکرِ استغفرالله رو زیاد بگو مگه قران ختم نمی کنی عزیزم به معنیشم توجه کن مگه نمیگه نباید کسی از شما ...

آره واقعا همینه که میگی چند بار تا حالا برام پیش اومده نمیدونم چرا درست نمیشم اصلا نباید کسی رو سرزنش کرد چون دقیقا برات اتفاق میافته

در حال حاضر دارم فکر میکنم چطوری از خدا بخوام منو به خاطر سرزنش کردن اون آدم چاق ببخشه تا دیگه تموم ...

خواهری گلم بعضی ادما منتظر یه تلنگرن... یه سرزنش تا ب خودشون بیان ... به این فک کن که شاید باعث شدی به خودش بیاد و وزنشو کم کنه برای سلامتیش. نیمه پر لیوانو ببین من خودم مادرشوهرم بهم میگفت چاقی.. همین شد که لاغر شدم با این که دلم شکست ولی یه جورایی ممنونشم که باعث شد به وزن الانم برسم 

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 
من زمان زایمانم خیلی اذیت روحی شدم بخاطر همین از اون موقع خیلی زود عصبی میشم و جوش میارم چون واقعا خ ...

فاطمه جون من خیلی میفهممت چون مثل خودت سرزایمانم خیلی بهم ریختم خیلی به معنای واقعی.... وضع مالی خراب یه طرف جوریکه ماشین نداشتیم دردطبیعی شروع شده بودومن وشوهرم بااتوبوس رفتیم بیمارستان خانوادم دوربودن تنهای تنهابودم دردکشیدم آخرم سزارین شدم وخانوادم بعدازعمل اومدن بیمارستان دوسه روزموندن وبخاطرباباوداداشم مامانم برگشت ومن آب ده روزه ی پسرمم خودم ریختم فشارروحی فوق العاده ای روم بودپسرم بخاطرمشکلات زیادبارداری وشیرعصبی که بهش دادم الان عصبیه وکنترل خشم نداره عصبی میشه پشیمونم میشه ولی چه فایده 😭😭😭😭هروقت یادمشکلاتت افتادی بدون ازتوبدترم هست اما..... توکل وامیدم زیادبودخیلی زیاد... وهزارمرتبه شکرمشکلاتوپشت سرگذاشتم یادش همیشه هست ولی تموم شد🙏🙏🙏🙏

خدایا!!!!!!! منتظر نگاهتم. همونکه میدونم ومیدونی🙏🙏🙏🙏🙏🙏🌺🌺🌺🌺🌺
تو دعوام کن الان به سختی دعوا لازمم باید به خودم بیام خیلی ناراحتم بزرگترین لباس کمدم و لباس مجلسی ر ...

سیتاراازامروزکالریتوروی 1600میبندی ویه روزم فست 800تایی میگیری ازهرچیزمضرواسه لاغریم پرهیزی وای به حالت بیای بگی رفتیم دوردورسیب زمینی سرخ‌شده خوردم وای به حالت بیای بگی بستنی وشیرینی ونوشابه خوردم...... افتاد👎👎👎

2738
آره واقعا همینه که میگی چند بار تا حالا برام پیش اومده نمیدونم چرا درست نمیشم اصلا نباید کسی رو سرزن ...

همین عذابی که الان داری همین حالت روحی بدی که داری بایدبزرگترین پل بشه واسه عبورازرودخونه عمیق لاغری...... من 4سال پیش یه مانتودوختم خیلی دوسش داشتم ولی نپوشیدم چاق شدم اندازم نشدامروزرفتم پوشیدمش کاملاسایزمه اینقدحالم خوبه نگومیخوام باهاش برم خیابون..... توام الان باخودت عهدببنداون لباس مجلسی که دوسش داری بایدتا6ماه دیگه کاملاسایزت بشه وبایدادامه بدی تااون لباسه اندازت بشه.. رژیم مگه چیه که اینقدبزرگش کردی والاازخودش راحتترنیست👏👏👏👏💝💝💝🌺🌺💐💐

فاطمه جون من خیلی میفهممت چون مثل خودت سرزایمانم خیلی بهم ریختم خیلی به معنای واقعی.... وضع مالی خرا ...

بله یادش همیشه هست واقعا هروقت نزدیک پری میشم واقعا بهم میریزه عصابم .از یه نظر خوشحالم که خیلی چیزا یاد گرفتم کسی میشناسم تا دوماه خونه مامانش بود مای بیبی بلد نبود بکنه حمام نمیتونست ببره مامانش میبرد ولی الان حس خیلی خوبی دارم الان اگه به نوزاد بدن بهم قشنگ بلدم که چکارا باید بکنم 💕💕💕💕 

فاطمه جون من خیلی میفهممت چون مثل خودت سرزایمانم خیلی بهم ریختم خیلی به معنای واقعی.... وضع مالی خرا ...

الهی عزیزم اره گذشته ها گذشته دیگه الان هیچ فایده ای نداره دیگه فقط خود آدم اذیت میشه یادش میفته💜💜💜

خواهری گلم بعضی ادما منتظر یه تلنگرن... یه سرزنش تا ب خودشون بیان ... به این فک کن که شاید باعث شدی ...

نه بابا اون طرفی که من میگم چاقتر شده به هر صورت خدا منو ببخشه اگه باعث شکستن دل کسی شدم

همین عذابی که الان داری همین حالت روحی بدی که داری بایدبزرگترین پل بشه واسه عبورازرودخونه عمیق لاغری ...

انشالله بتونم عزیزم با کمک شما میتونمممممم باید بتونم به ۸۰ برسم خیلی چاقی اذیتم میکنه 

2706