2733
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386251 بازدید | 68434 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
🤣🤣🤣🤣🤣 منکه گفتم همتووووون خواهرای ناز منین عشقمممم

فدات بشم عشقم شوخی کردم 😘😘😅شما خواهرای مهربون و گل خودمین😘😘😘😘😘🥰🥰🥰❤❤❤

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
به نسبت قدت وزنت خوبه نهایت وزنتو بکن ۵۰ کمتر خیلی لاغر میشی

الان دو روزه رژیمم با برنامه کالری شمار کرفس، اخه پنجاه بودم قبلا ولی دوس دارم بشم 45 چیزیم نیس ده کیلوست

دلم تنگه پرتقال من ...🍊🍊
2738
قربونت برممممم من عزیزدلممممم عشق منی خواهر مهربونم من اینقدر که با شما صمیمی ام با خواهر خودم نیستم ...

زنده باشی خواهر گلمممم....😘😘😘😘شمام برای من بهترین دوست وخواهرمین😍😍😍😘😘😘دوستتون دارمممم

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
فدات بشم من😘😘😘😁تو مثل ما  سوسول نیستی که تو از اون( آرواد های قدیمی) هستی👌🤣🤣🤣

خدانکنه عزیزمممم.....آرواد😄😄😄😄دیوانهههههه

انشالله زودتر بگذره راجت بشیم عقده ی بوس و بغلیم😅🤣🤣🤣

انشالله.....اما ما کلا بوس وبغل نداریم انقدر آدمای خشکی هستیم...😄😄

اتفاقا طرف ما واسه خورشت ها بند انگشتی میکنن😁

نمیدونم دیگه این چه کاریه ..خب بجای دو سه تا بندانگشتی ...یه تیکه بدن بزرگش رو😐😐😐

اووه اوه چه لاو ترکوندین😐😒😒😒 حسودم خودتونین😊😅😅😅

تو روز روشن وحسادت 😄😄😄😄اوه اوه😎😎😎بابا حالا سیتارجون خواست من عقده ای نشم ها نازمو بکشه....هیشکی که تحویلم نگرفته😶😶😶بیا بغلم 🤗🤗🤗🤗😍😍😍😘😘😘

سلام دوست جونا خوبین؟❤️😘😘 چکارامیکنین💕 خواستم بگم بعداز مدت ها امروز کمی ورزش کردم🤸‍♀️⛹️‍♀️😁, کالری شمارهم ندارم، برام دانلود نمیشه، همه جاهم بسته است که برم بیرون نصب کنم🥒🥦 دوستون دارم خیلی💝💐🌺❤️

سلام دوست جونا خوبین؟❤️😘😘 چکارامیکنین💕 خواستم بگم بعداز مدت ها امروز کمی ورزش کردم🤸‍♀️⛹️‍♀️😁, ک ...

سلام عزیزمممممممم آفررررررین ماشالله 👏👏👏👏👏 ما خوبیم دوران قرنطینگی رو میگذرونیم 😁😁😁😁

2706