2733
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386175 بازدید | 68434 پست

سلام به همگی من امروز در حد مرگ خوردم😎😎😎شوک دادم از اون ور😆😆😆

خانمها کسی از برنامه ۳۰ روزه لاغری شکم انجام داده چجوریه هر حرکت رو یکبار ۳۰ ثانیه تایم میده یکبارهم مثلا هر حرکت ۱۰ تاس یعنی باید دوتاش انجام بشه

گروه آبی  وزن اولیه ۷۹/۱۵۰🤕 وزن هدف ۶۵ 😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااا...مامانت پس چی میگه اونو بنشونه سرجاش دیگه زندگیت رو بهم میریزه ها بااین کاراش

بخذا گیر کردم بدجور نمیشه کاریشم کرد مامانمم اصلا سروزبون نداره

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 
2728
آهان من که که هیچ جا نرفتم میخوام اقدام کنم نشد یوقت اونموقع برم دکتر

اها منم اصلا نرفتم خودسر اقدام کردم

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 
آره خیلی باحال میشه همه عکس نی نی هاشونو میزاره بعد زایمان هم همه باهم رژیم میگیریم😄😄😄😄

اره دقیقا😁ولی رژییییم چی خواهر😆 بعدش بخور بخوره

2738

روزهای وزن کشی و گزارش روزانه چه زمانی هست؟ رایتی من همیشه 64 بودم. بارداری 85 شدم و تا الان شدم 70 طی 1 سال. کالری شماری کردم. ولی الان تنهایی حوصله ام نمیشه انگیزه ام کم شده

روزهای وزن کشی و گزارش روزانه چه زمانی هست؟ رایتی من همیشه 64 بودم. بارداری 85 شدم و تا الان شدم 70 ...

سلامممممم عزیزدلمممم خوش اومدی به جمع ما ما هم کالری شماری میکنیم روزای دوشنبه وزنکشیه هر روزم گزارش کالریهامون رو میدیم 

مرسی عزیزم اطرافم هر کی یه بیماری داره خودمم همینطور خدا خودش بهمون رحم کنه منکه دیگه بیخیالش شدم دا ...

انشالله همه خوب بشن هیچ احتیاجی به دارو و درمان نداشته باشن

2706