2726
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 385908 بازدید | 68434 پست
@_wander   کجایی عزیز دلم چرا دو روزه نیستی؟

کالری دیروز هم ۱۰۲۵ بود😄😎

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
الهی بگردم تو هنوز بیمارستانی؟؟؟؟؟ مگه بچه حالش خوب نیست؟ خب مرخصش کنن بعد بیا واسه ام ار آی خیلی نگ ...

فداااای دلت بشم که چقدررررر سختی کشیدی😢خدا فاطمه خوشگلمون رو برات نگهداره 😘❤❤

اره بیمارستانیم چون بدنش عفونت داشت دیگه تا کاملا خوب بشه باید میموندیم حالا نیم ساعت پیش آزمایش خون گرفتن اگه ایشالله حوابش خوب باشه احتمالا امروز یا فردا مرخص میشیم ام ار ای بمونه برا هفته بعد

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان گلم اولین باره این ساعت میام سایت ماشاءالله همتون سحر خیزین.من نمیدونم چم شده صبح تا ساعت دو اصلأ اشتها ندارم یهو بعدازظهر فوران میکنه اصلا قابل کنترل نیستم.

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی !!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام  بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند
2728
فدات بشم عزیزم انشاءالله که زهرا جونمون خوب خوب میشه اصلا نگران نباش و به  چیزای مثبت فکر کنو ب ...

قررربونت بشم عزیزم😘من به دعای همه شما ایمان دارم چون قلب هاتون خیلیییییی مهربونه ❤❤❤❤توکل بر خدا......

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
عزیزم به خدا توکل کن.تموم میشن این روزا

مرررررسی از دلداری همتون😘😘😘توکل بر خدا این نیز میگذرد......

فدات بشم خواهر مهربووونم که به یادمونی😘😘😘😘به خدا شرمنده همتونم که نگرانتون کردم😔  فعلا تو ...

عزیزم انشالله که امروز بسلامتی دخترت مرخص بشه نگران نباش بیمارستان وقتی کسی بستری بشه دیگه تا آزمایش کامل نگیرن  مرخصش نمیکنن خیالت راحت هیچیش نیست سرماخورده بزودی هم خوب میشه ما همگی براش دعا کردیم ومیکنیم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی !!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام  بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند
عزیزم انشالله که امروز بسلامتی دخترت مرخص بشه نگران نباش بیمارستان وقتی کسی بستری بشه دیگه تا آزمایش ...

فدای مهربووونی همتون😘😘❤❤❤😍😍

انشالله که مشکلی پیش نیاد و بتونیم مرخص بشیم...

الان وضعیت دخترت خوبه.سرحاله؟

اره خداروشکر حال عمومیش خوبه و سرحاله و غذاشم خوب شده 

اره خداروشکر حال عمومیش خوبه و سرحاله و غذاشم خوب شده 

خدارو شکر..جواب ازمایششم خوب میشه گلم..منم دخترم کوچیک بود دوتا ده روز بیمارستان بستری شد...کلاااااافه کننده ست...ادم خودش مریض بشه ولی بچش نه...

انشالله امروز برگردین خونه گلم وتندرست وسلامت باشید

خدایا شکرت که من لاغر شدم.🙏❤
خدارو شکر..جواب ازمایششم خوب میشه گلم..منم دخترم کوچیک بود دوتا ده روز بیمارستان بستری شد...کلاااااا ...

اره محیط بیمارستان اصلا کسل کنندس آدم بچه های مریض رو هم که میبینه درد خودش یادش میره .....خدا دخترت رو حفظ کنه❤

مرسی عزیزم انشالله.....

سلام گلم  حالم بده همش حس خستگی دارم دیروزم مادرجانم رب پخته کمک بودم🤣🤣🤣😂😂همشم من پختما ا ...

اوووف رب درست کردن خیلی زحمت داره خدا قوت عزیزمممممم

خوبه که با وجود خستگی بازم کالریت خیلی خوبه آفررررین

فداااای دلت بشم که چقدررررر سختی کشیدی😢خدا فاطمه خوشگلمون رو برات نگهداره 😘❤❤ اره بیمارستانیم چون ...

انشالله که جواب آزمایشش خوبه و مرخصش میکنن تو خونه سزیع تر جون میگیره بچه محیط بیمارستان بچه رو خسته میکنه اذیت میشه انشالله با خبرای خوش بیای عشقم 😘😘😘😘

2706