2410
2553
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 385487 بازدید | 68434 پست

دوستای عزیزم کالری امروزم شد ۱۲۱۶ . انشاءالله که فردا بتونم زیر ۱۰۰۰ببندم ممنون از همگی

خداجونم ممنونم که قلب نی نیم تشکیل شد   خدایا مطمئنم امید هیچ کسو ناامید نمیکنی . انشاءالله که قسمت همه منتظرا بشه.مطمئنم نی نیم رو سالم بغل میگیرم . میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من خداروشکر ازاون مراحل گذر کردم...هرچی هوس کنم ناخونک کوچولو میزنم میخورم وکالریشو حساب میکنم هررر ...

این شکر گذاریه خیلی تاثیر داره واقعا خیللللللی کمک میکنه خوشحالم که اینقدر خوب داری پیش میری

2720
باشه چشم دعا كنيد بتونم افسردگي دارم كلا خودمو ول كردم

الههههی عزیزدلم آفرررررین به اراده ات که با وجود افسردگی اراده کردی وزن کم کنی تو تنها نیستی منم دو قطبیم الان تقریبا تو فاز افسردگیم درکت میکنم ما خیلی میتونیم بهم کمک کنیم اصلا غصه نخوری ما موفق میشیم من مطمئنم 

نمیدونم ....نه فکرنکنم شایدم بترسم کم بخورم...چطور خواهر؟

میگم بیا یه هفته رژیم فستینگ و رعایت کن ولی همراهش کالری شماری نکن فکر میکنم جواب بده 

ببین من الان ۵ صبح بیدار شدم و خیلی گرسنه بودم صبحانه خوردم وو۸ ساعت بعد باید فستمو شروع کنم و میشه ساعت ۱ ظهر 

فدات بشم خواهر مهربووونم که به یادمونی😘😘😘😘به خدا شرمنده همتونم که نگرانتون کردم😔  فعلا تو ...

الهی بگردم تو هنوز بیمارستانی؟؟؟؟؟ مگه بچه حالش خوب نیست؟ خب مرخصش کنن بعد بیا واسه ام ار آی خیلی نگرانتم عشقم من ۱۷ روز سر پسرم بیمارستتن بودم دیوانه کننده است بیمارستان من کش جورابام رفته بوو تو گوشت پام اینقدر تو بیمارستان بودم خدا کمکت کنه ما کاری جز دعا کرن از دستمون بر نمیاد 😢😢😢😢😢😢😢

2714
@_wander   کجایی عزیز دلم چرا دو روزه نیستی؟

سلام گلم 

حالم بده همش حس خستگی دارم دیروزم مادرجانم رب پخته کمک بودم🤣🤣🤣😂😂همشم من پختما از خستگی نا ندارم😑😐

دیروز خام خواری داشتم عشقم😘😍عالی بود

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

نمیتوانی گذشته ات رو دوباره بنویسی

اما میتوانی یک کاغذ تمیز و سفیدبرداری و #‍آینده ات رو

اونجوری که میخوای بنویسی!

صبحتون بخیر

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
2706