2726
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 385962 بازدید | 68434 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تارایی به نظرت کالری شماری نکنی خیلی پرخوری میکنی؟

نمیدونم ....نه فکرنکنم شایدم بترسم کم بخورم...چطور خواهر؟

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
@نازنین7566   کاش شمارتو گرفته بودم از این دل نگرانی در میومدم عزیزدلم خیلی دلشوره زهرا رو دار ...

واقعا کاش شماره ی همو داشته باشیم منم نگرانم

عااااقا ببینید من ده کیلو کم کنم چقدر میام براتون سخنرانی میکنم.صبح تاشب مختونو میبرم

عب نداره ایشالله کم کن بیا مخ ما تقدیم شما  

@نازنین7566   کاش شمارتو گرفته بودم از این دل نگرانی در میومدم عزیزدلم خیلی دلشوره زهرا رو دا ...

فدات بشم خواهر مهربووونم که به یادمونی😘😘😘😘به خدا شرمنده همتونم که نگرانتون کردم😔

فعلا تو بیمارستانیم امروز دکتر مغز و اعصاب اومده بود برا هفته بعد ام آر آی نوشت برا فردا هم آزمایش و  نوار مغز نوشت حالا خداکنه دخترم دارو خواب آور رو بخوره و اذیت نکنه تا بلکه بتونیم بعد 8 روز مرخص بشیم😔😔😔😔😔

از تک تکتون عذر میخوام که نگرانتون کردم به خدا حال خودمم خوب نیس همش تو استرس و نگرانی هستم که چی میشه.....😢😢😢

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
واقعا کاش شماره ی همو داشته باشیم منم نگرانم

مرررررسی خواهری مهربونم که به یادمونی😘😘😘😘😘پستا رو خوندم خیلیییییییییی بابت خریدن خونه تون خوشحااااال شدم امیدوارم همیشه تنتون سلامت و دلتون شاد باشه کنار همدیگه و خدا هم هر وقت صلاحتون بود یه نی نی تپل مپل و مهررررربون مثل خودت بهتون بده👶❤❤❤❤❤❤❤

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             

دوستای گلم از همتون ممنونم که به یادم هستین  و نگران دخترمین......سیتارا تارایی نرگسی دختر طلا ترنم هستیجون کارلین مدیسا و همه اونایی که اسمشون الان یادم نیست خیلیییییی دوستون دارم و امیدوارم هیچووووووقت مریض نشین❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘

@نازنین7566   کاش شمارتو گرفته بودم از این دل نگرانی در میومدم عزیزدلم خیلی دلشوره زهرا رو دار ...

راستی سیتارا جونم چشمتم روشن بابت اومدن شوهرت از کربلا ایشالله ایندفعه باهم دیگه برید❤❤❤

دوستای گلم از همتون ممنونم که به یادم هستین  و نگران دخترمین......سیتارا تارایی نرگسی دختر طلا ...

فدات بشم عزیزم انشاءالله که زهرا جونمون خوب خوب میشه اصلا نگران نباش و به چیزای مثبت فکر کنو به خدا توکل داشته باشه. انشاءالله که هیچی نیست عزیزم .ماهم اگر لایق باشیم براش دعا میکنیم.مراقب خودتم باش عزیزم زهرا جونمون یه مامان شاد شاد میخاد😍😍😍😘😘😘

خداجونم ممنونم که قلب نی نیم تشکیل شد   خدایا مطمئنم امید هیچ کسو ناامید نمیکنی . انشاءالله که قسمت همه منتظرا بشه.مطمئنم نی نیم رو سالم بغل میگیرم . میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی  
آفرررین بازم خوب بودی میتونست بیشتر از این باشه خوب کنترل کردی

ممنونم عزیزم 

خداجونم ممنونم که قلب نی نیم تشکیل شد   خدایا مطمئنم امید هیچ کسو ناامید نمیکنی . انشاءالله که قسمت همه منتظرا بشه.مطمئنم نی نیم رو سالم بغل میگیرم . میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی  
2706