2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386241 بازدید | 68434 پست
الان خودت نظرت چیه دوست داری کم کنی یا نه؟ وقتی رژیمی حالت بهتره یا وقتی نیستی؟ 

قطعا عذاب وجدان دارم ولی نمیدونم چرا ولع دارم بخورم.همینجوری پیش برم 75وارد تاپیک شدم 80خارج میشم😐😐😐

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

سلام خوشکلام 

خوبید🌷❤

امروز فست بودم

کالری امشبم ۹۶۵ شد😘😎

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستان تجربه من که دکترها هم وقتی تب دارن بچه ها ومیرن بیمارستان این کار رو میکنن ولی فقط فقط باید د ...

چه جالب مرسی گفتی البته من به شخصه جرات استفاده اشو ندارم مگه با تجویز پزشک خدا نیاره فاطمه تب ۴۰ درجه که میکنه اونقدر اذیت میکنه تا شیافش کنم اشکمو در میاره

آره من الان اون هفته خوب بودم این هفته خوردم😢😢😢نمیدونم چم شده

سعی کن اگه کامل نمیتونی رعایت کنی تا حدودی رعایت کنی حال روحیت خوب میشه وقتی پرخوری میکنی عذاب وجدانش خیلی روحیتو خراب میکنه

2738
سعی کن اگه کامل نمیتونی رعایت کنی تا حدودی رعایت کنی حال روحیت خوب میشه وقتی پرخوری میکنی عذاب وجدان ...

دقیقا همینطوری 😢😢😢

گروه آبی  وزن اولیه ۷۹/۱۵۰🤕 وزن هدف ۶۵ 😃
سیتارا جان دخترتو این ماه بردی دکتر؟؟چی گفت؟؟

نه عزیزم ۲۲ آبان وقت دکترشه راستش الان روزی ۴ پاف اسپری سرتاید ۱۲۵ میزنم براش سرفه نداره هیچ مشکلی نداره فقط مداممممم گلوشو صاف میکنه اصلا نمیفهمم چرا و علتش چیه ولی خیلی ناراحتم واسه این صاف کردن گلو

من دخترمو چند روز پیش بردم دکتر ولی با وجود سرفه های گه گاهش وکتر گفت خداروشکر ریه هاش عفونت نداره.. ...

خدا رو شکر عفونت نداره مهمتر از دارو پرهیزه تا میتونی پرهیز کن اونقدد  که بفهمی به چی حساسین داره من ماه اول رژیم دخترم که واسه حساسینش دکتر داده بود من یه ماااههه تو خونه نگهش داشتم حتی پنجره ها رو پس نمیکردم 

نه عزیزم ۲۲ آبان وقت دکترشه راستش الان روزی ۴ پاف اسپری سرتاید ۱۲۵ میزنم براش سرفه نداره هیچ مشکلی ن ...

دختر منم همش گلوشو صاف میکنه ...باباش که خیلی ناراحتشه میگه چرا بچه ۷ ماهه باید آلرژی داشته باشه!ما اهوازیم عزیزم هوای ما که افتضاحه

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...

سلام صبحتون به زیبایی لبخند خدا❤👋

فرا رسیدن اربعین حسینی تسلیت باد🖤🏴

التماس دعا🌷❤

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
2706