2703
2553
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 385492 بازدید | 68434 پست
عزیزم‌شما ورزش‌هم انجام میدی؟از برج ۲تا الان ۱۶کیلو‌کم‌کردی؟

ورزش به اون صورت جدی که نه اما من فعالیتم تو خونه خیلی زیاده و در کنارش هم روزی 20 دقیقه رقص و 15 دقیقه طناب داشتم

بله عزیزم تقریبا چند روزه دیگه میشه 5 ماه که کالری شماری رو شروع کردم

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
سلام بچه ها کالری امروزم ۱۳۴۸تا کالری یکونیم ساعت پادروی کم شد 

سلام مملی😀😍

کالریت باز خوبه هرچند که کالری سوزونده رو ازش کم کردی😉

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب خواهرااااا شبتون قشنگ ودلپذیر ورویایی وجبرانی   بفرمایین بخوابین  ....

اووه اوووه چه شب رویایی بشه روی این تخت خوشجل موشجل.....😂😂😂🙈😍

ایشالله ... نازی جونم جمله ی سنگینی بود هضمشم سخته

اره بخاطر این سکوت اعلام کردم😀تو گلو نمونه صلواااات😂😂😌

2720
واااای ماشالله چه گل قشنگی داری آبجی     عاشق گل وگیاهم اونم تک وخاص باشه.....قربونت دس ...

قابل شما رو نداره خواهری❤

منم عاااااشق گل و گیاهم روستا که بودیم کل خونه رو پر گل کرده بودم اما بعد اومدن به شهر چون خونمون اپارتمانیه و نور گیریش خوب نیست گلام خراب شدن حالا 3 4 تا دارم اتفاقا قلمه این گل رو از تبریز اوردم 😍ایشالا تو هم برگشتی دوباره بهشون رسیدگی میکنی و دوباره خوشگل میشن👌😍

قربونت بانوی جبرانی    

مخلصیمممممم✋😂😂😘

خواهرا کسی میدونه کالری آبِ عدس رو چجوری میشه حساب کرد؟

نازنین جون تو که انقدر باتجربه ای یه ماسک صورتم بهم میگی 

عزیزم مهمترین چیز اینکه صابون و مواد شوینده به پوست صورتت نزنی به جاش لوسیون شستشو مخصوص نوع پوست خودتو بگیر اونو بزن به پوستت بعد آبکش 

من از ۱۵ سالگیم مرتب ضد آفتاب زدم یعنی خیلی کم پوستم بدون ضد آفتاب بود من ضد آفتاب الارو میزنم همه این تقریبا ۸ ساله قبلش یادم نیست چه مارکی میزدم ولی الان از الارو خیلی راضیم 

هفته ای دو تا ۳ مرتبه اسکراب صورت میزنم تو میتونی خونگیشو با شکر و آبلیمو درست کنی شکر و بریز تو دو قاشق آبلیمو نزار دونه هاش آب بشه با همون دون دونه های شکر صورتتو به حالت دورانی ماساژ بده لایه بردار خیلی خوبیه 

ماسک ماست و جوانه گندمم بعدش بزار جوان کننده پوسته 

ماسک سیب زمینی ام روشن کننده پوسته 

ماسک زرد چوبه و عسل و ماست روشن کننده است 

دیگه خیلی ماسکا داریم من رو غن خراطینم میزنم به صورتم واسه چاق شدن صورت

2714
اره،از بس الکی میخندم و میرقصم از دورو اطرافیانمم فکر نکنم کسی باور کنه،از صبح اینقد گریه کردم که چش ...

الهی بگردم دلم خیلی غصه داره واسه دلت عزیزدلم خدا کمک کنه مشکلت حل بشه 😢😢😢😢

سیتارا جون من غذاهای ک خورده بودمو با‌مانکن حساب کردم شد ۸۶۰تا ولی با بشقاب شد۱۲۶۴تا نمیدونم‌ کدوم د ...

عزیزم با کرفس یا مانکن کار کن بشقاب به نظرم اصلا درست نمیاد 

الهی بگردم دلم خیلی غصه داره واسه دلت عزیزدلم خدا کمک کنه مشکلت حل بشه 😢😢😢😢

فدات شم عزیزم❤❤سیتارا دکترت مرده یا زن?

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
خانمای‌با تجربه میشه بیاین بگین از کالری ک مجاز هستین کمتر میخورین یا همون‌اندازه؟من۱۵۰۰تا مجازم ولی ...

نه عزیزم در حد مجازت بخور اونا که در حد ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ میخورن به نسبت وزنشونه شما به ازای هر ۵ کیلو که کم کردی ۱۰۰ تا از کالریت کم میکنی الان همون ۱۵۰۰ تا بخور مطمئن باش کم میکنی

2706