2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386251 بازدید | 68434 پست
بعله دیگه فعلا از نوع جبرانی های منه اما ایشالا رفتی پیش شوهری اونوقت میشه از نوع جبرانی های تارایی ...

من نمیزارم به جبرانی برسه همه چیزو به موقع انجام میدم  

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من اگه خدای نکرده زبونم لال روم به دیوار بچه دار بشم اسم دخترمو میذارم آناهیتا اسم پسرمم آرش  ...

ایشالله پیاپیش تبریک میگم خداحفظشون کنه  خدا به دادت برسه خواهری ....

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2728
شادیمون زیاد دوام نداشت😔😔😔😔😔

آخه چی شد عزیزدلم شوهرت چیکار کرده ؟ میدونم الان چه حالی داری خدا واسه هیچ کس نیاره ولی با آرامش تصمیم بگیر که بعدا پشیمون نشی پای یه بچه وسطه همه فکراتو خوب بکن 

من قدم ۱۶۲ وزنم ۸۴     از صبح رژیم میگیرم  اما از عصر تا موقع خواب نمیدونم چرا همش ...

همه ما این مشکلو دارین دم غروب تا قبل خواب اشتها خیلی زیاده باید خیلی تلاش کنی چیزای کم کالری بخوری شبم زود بخوابی تا موفق بشی

2738
سلاامم، من الان اووومدم، تازه واردم... قدم 162، وزنم 72، حدود 15 کیلو باید کم کنم😣😣😣

سلام عزیزممم خوش اومددددی قد و وزنت با من یکیه تقریبا من البته ۸۷ بودم الان این شدم من میخوام تا ۶۸ کم کنم اگه بتونم

سلام سیتارا جون من امروز روز اولم بود از بعدظهر دعوت بودم خونه مادرشوهرم و بخور بخور بود روز موفقی ...

عزیزمممم🤕🤕🤕🤕 باید اراده اتو قوی کنی باور کن هفته اول خیلی سخته بعدش راحت میشی سعی کن کمتر بری مهمونی یا به بقیه بگو رژیمی که هی بهت تعارف نکنن اگه بگی رژیمی تو رودرواسی اونا نمیخوری دیگه رو تقویم علامت بزن یه هفته تقلب نکن پرخوری نکن بعد ببین چه قدر آسونتر میشه رژیمت😘😘😘😘

فعالیتم ۲۰ دقیقه رقص تند داشتم که خیلی عرق کردم و ۲ ساعتم قالی بافتم. کالری دریافتی ۲۸۶۵ کالری سوز ...

الهههههههی عزیزممممم دعوات نمیکنیم ولی ازت توقع داریم تو اول راهیی ماه اول انگیزه آدم خیلی زیاده معمولا بیشترین کاهشو داره تو روز اول تقلب کردی ولی دیگه نکن تو باید کم کنی من خیلی روت حساب کردم حداقل تا ۸۰ رو راحت کم میکنی فقط با هامون راه بیا و قول بده پرخوری نکنی 

سللللاااام من تاالان492تا خوردم ناهارمونم سیب زمینی وبادمجون و گوجه  سرخ کرده سبابرنج.چقد بخو ...

این که گفتی همش سرخ کردنیه کالریش زیادهههه کاش دوتا تخم مرغ آبپز بخوری با دو تا کف دست نون 

2706