2726
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386006 بازدید | 68434 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این عکس رو یه ساله تو گوشیم دارم هر وقت دلم برا خونه قدیمی مادربزرگم تنگ میشه نگاش میکنم یه حس خوبی ...

آره خیلی حس خوبی میده دل آدمو آروم میکنه میزارم روصفحه گوشیم...خدا مامانیت رو رحمت بکنه جاش توبهشت  

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2728
چرا این صحنه یادم نمیاد     احتمالا دلیلش این باشه که من اصلا از کوچه نمیرفتم خونه که تلو ...

آره دیگه زمان ما بچه بیشتر تو کوچه بودن مثل الان نیس که بچه کم شده همه ی مادرپدرا تمرکز کردن روشون که ال نشه بل نشه...بیچاره بچه های امروزی فقط تو قفسن  ماها بچگی خوشی داشتیم از این لحاظ نسبت به الان ....الان هم ازنظر رسیدگی مالی واینا بچه ها تو نازونعمتن ...اما ما با اون بازی کردن تو کوچه وبچه ها حال دلمون بهتر بود کیف میکردیم ....

خب روستا رفتنیم دَر به دَر دنبال نت هستم که بیام اینجا😁 به خدا خیلی سرم شلوغه بزور یه ساعت میتونم ...

حالا با این شرایط واینا میخوای دومی رو هم بیاری اونوقت چیا میگی ووووااااییییی ...

خواهر بی زحمت تو دیگه اسم انتخاب نکن😒اخه هایده و حمیرااا؟؟؟؟حجت؟؟؟😂 یه بارکی اژدر و چنگیز و شمسی ...

خب   چیکا کنم خودت اونجور اسمهارو داری انتخاب میکنی حلما چیه اخه حلیمه هم بزار  حلماواینا گفتی منم نسبت به اون انتخاب کردم...ای خدااا... اژدر....رستم ...  من دحتر دار بشم میزارم ارغوان یا ترنم....پسردار بشم میزارم یزدان...

والا اگه به اسلام بود ما در حال حاضر 3 تا داشتیم😂اما فعلا شخص دوم گرده افشانی رضایت نداده...😅

آره دیگه برای اسلامم خان زحمتی نیس که فقط کیفشو میبره  نمیاد که بزرگش کنه که فقط پولش رو درمیاره بقیه چیزا به گردن مادر هس

اره والا دقیقا شهریور 90 به اتمام رسید😍 چرا بابا تو خونه ها حموم بود تمیز میکردن خودشونو اما دیگه ...

از سعادت اینچنینی بی نصیب موندی  متاسفم برات خواهری  

تنوعت تو حلق عمه اسلام😂احیانا طاووس جز خلقت خدا نمیباشد که اونو نشون بدی؟    

طاوس دیگه مدنیس  یه چیزی باید گذاشت که تاحالا ندیدید 

خب   چیکا کنم خودت اونجور اسمهارو داری انتخاب میکنی حلما چیه اخه حلیمه هم بزار   حلماوا ...

من اگه خدای نکرده زبونم لال روم به دیوار بچه دار بشم اسم دخترمو میذارم آناهیتا اسم پسرمم آرش 

😁

2706