2726
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386038 بازدید | 68434 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهههههههی عزیزم چشمتون روشن چه خوبه اینقدر شاد و خوشحالی 😍😍😍😍😍😍 انشالله همیشه به خوشی  ...

شادیمون زیاد دوام نداشت😔😔😔😔😔

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
هر سال که پخش میکنه میگم من این قسمت رو ندیدم و یادم رفته و  با این روش تا اخرین قسمت رو میبینم ...

ماشالله دو سه سال نگاه میکنی   مثل خواهرزاده های منی دیگه هروقت اون فیلمه هس کارگاه شرلوهلمز اونه بده اینا نگاه میکنن فکرکنم ۵باراینا تکرار داده همروهم نگاه کردن تو کوچیکی هم هی تام وجری رو سی دی میخریدن هی میذاشتن نگاه میکردن اصلا از تکرار خسته نمیشن  

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2728
انشالله اینا رو بمونه تو میزاری برا بچه هات😂😂 من فعلا افتادم تو دور اسم هایی که صداشون ح یا ه دار ...

من نمیخوام...شما تو دور بچه این ایشالله قسپت بشه همشونو بزاری   میگم حمیرا ...هایده ...هیوا....حنا...هما....همایون...شاید پسر بشه ها به اسم پسرهم فکرکن با دستت نذاشتی که دختر بشه شاید پسر شد ...  حسن حسین حسام حجت 

نه ما میخوایم را بزرگان خود را ادامه بدیم 💪💪😅😅😅💪 مادر اسلام خان 9 تا اورده مادر بنده 6 تا 😍 ...

واااا خدامرگم بده بیچاره اسلام با این همه بچه میخواد چیکار کنه ....سه تااااا  وای خداااا من به یکی فکر میکنم مغزم سوت میکشه

😂😂😂 تو روستای ما تا سال 90 یدونه حموم عمومی بود که عروسا رو روز حنابندون با 10 20 نفر میبردن حمو ...

واقعا تا ۹۰ بود  ..مامانم میگه.اینجا تا ۴۰ سال پیش بود اونجوری دیگه ۴۰ سال میشه از مد افتاده....میگم اینا یعنی خودشونو تمیز نمیکردن تو عروسی تمیز میکردن یعنی؟ خوبه خارش نمیگرفتن یا عرق سوز نمیشدن   

تارایی زدی تو کار جانور شناسی؟😂 وقتی این عکس رو دیدم یه حاااالی شدم😷

خواستم تنوع بدم  خلقت خدا رو نشون دادم دیه

صبح یه تخم مرغ اب پز خالی خوردم و قبلش یه لیوان آب لیمو و آب

یه خیار میان وعده صبح

واسه ناهار یه تیکه سینه مرغ و یه سیب زمینی آب پز کردم و خوردم بدون نون.

میان وعده ساعت ۴ سه تا بیسکوییت 

اما ساعت ۶ رفتم خونه مادر شوهر آش رشته دو تا بشقاب خوردم و شبم کباب گوشت و با نصف نون.

من نمیدونستم اش رشته اینقدر کالری داره وگرنه نمیخوردم 

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
2706