2703
2716
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 385348 بازدید | 68434 پست
@۸۸۹۳ زودی بیا من منتظرممممم

سیتاراجونم ممنونم عزززززززیزم بخاطر تایپیکت 

امروز من ۸۷/۵ هستم 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊اگر سفرمون نبود شاید کمتر میشدم ولی اشکال نداره انشاءالله همینطور ادامه بدم وتا آخرش پیش برم مهم رسیدنم به هدف هست زمانش برام زیاد مهم نیست چون تا عید وقت دارم خداجون شکرت ☺☺

گروه آبی  وزن اولیه ۷۹/۱۵۰🤕 وزن هدف ۶۵ 😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان ۶ ماهه ما با همیم تو هی کم میکنی یه مسافرت میری برمبگردونی باز از سر نو دوباره کم میکنی باز میر ...

خجالتم نده 😂😂

حقیقتش اون دوازده کیلوی اولو که‌ کم کردم که البته خیلی بیشتر بود  بعد زایمان و اینا و برنگشت با کمک شوهرم رژیمای پر پروتیین و ورزشای نیمه سنگین بود اصلا روشاش حرف نداره ولی تنهایی اصلا نمیشه حتما باید خودش پایه من باشه اون واسه حجم کار میکنه من واسه لاغری 

دیشب بهم قول داد از وقتی برگشتیم از مسافرت دوباره شروع میکنیم باهم.

ولی خب تو مسافرتم رعایت میکنم اگه بشه اگه بذارن😑

آفرررررین پیاده روی صبحگاهی عالیههههه  تارایی وزن نکردی؟

هر روز وزن میکنم والا تکونی نخوررد..امروز چهارمین روز زیر ۱۰۰۰ وپیاده رویم هست میخوام شنبه هفته آینده وزن کنم ...ماشالله خواهری شما خوب کم کردی...خیلی عالیه ایشالله بزودی ۶ رو میبینی..خوشحال شدم برات‌ گلم  

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2720

درحال پیاده رویم نیتونم جواب بدم میترسم سرم توگوشی باشه کله ام بخوره جایی یا برم تو آغوش یه اسلامی بنده خدا  برم میام جواب میدم     

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
سلام ببخشيد چجوري منم 1400 تا بايد كالري مصرف كنم براساس فرمولي كه گفتين ولي چجوري چقدر بايدمصرف كنم ...

عزیزم کالری شمار نصب کن هر خوراکی که میخوری وارد کن به برنامه اون کالریشو برات حساب میکنه و شما در روز ۱۴۰۰ تا بیشتر نمیخوری اینجوری کم میکنی

سیتاراجونم ممنونم عزززززززیزم بخاطر تایپیکت  امروز من ۸۷/۵ هستم 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊 ...

🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩واااااااااای عزیزمممممم چه قدر خوشحالم کردی ۸۷.۵۰۰ عالیهههههههه ماشالله به اراده ات تو عالی هستی عالی داری کم میکنی الان حتما یه سایز کم کردی 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💪💪💪💪💪💪

خجالتم نده 😂😂 حقیقتش اون دوازده کیلوی اولو که‌ کم کردم که البته خیلی بیشتر بود  بعد زایمان و ...

تو مسافرت رعایت کن زیاد نکنی انشالله برگشتی با همسری کار کن دیگه انشالله کم کنی 

2714
هر روز وزن میکنم والا تکونی نخوررد..امروز چهارمین روز زیر ۱۰۰۰ وپیاده رویم هست میخوام شنبه هفته آیند ...

مرررررسی مهربونمممم انشالله ۶ رو ببینم یعنی میترسم از خوشحالی ذوق مرگ بشممم😂😂😂😂😂

🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩واااااااااای عزیزمممممم چه قدر خوشحالم کردی ۸۷.۵۰۰ عالیهههههههه ...

ممنون عزیزم که اینقدر روحیه میدی بهم❤❤👄👄 جمعتر شدم ولی متاسفانه سایزهام رو نگرفته بودم دیروز گرفتم حالا ببینم چی میشه تا بعد 

گروه آبی  وزن اولیه ۷۹/۱۵۰🤕 وزن هدف ۶۵ 😃

سلام عزیزای دلم همگی خوبین؟من فرصت نکردم همه پستا رو بخونم

فقط نرگس و سیتارا و مریم دیدم کاهش داشتین ،مباااارکه 😍😍😍👏👏👏👏

منم همون همیشگی ،فعلا تثبیت 

امروز روانپزشک  برنامه طبیب میگفت که« اونایی که موقع رژیم عصبی میشن یا ادمای حساس که جز طیف ادمای وسواسی محسوب میشن» باید تو رژیم غذاییشون کربوهیدرات رو ببرن بالا ،پروتیین رو بیارن پایین 

ورزش هوازی انجام ندن و ورزشهای قدرتی انجام بدن 

گفتم شاید به دردتون بخوره😘😘😘😘خودم میخوام اعمال کنم ببینم واقعا تغییر میکنم یا نه 

در واقع تمام اینا علل بیولوژی داره و ما متوجه نیستیم 

2706