2703
2553
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 385503 بازدید | 68434 پست

سلاممم خواهرای خوش هیکلمممم   ...صبح قشنگتون بخیررررر  ..امروز سحرخیز شده تنبل خانم...  ۳۲۵تا صبحونه خوردم...هیچیم نخوردم ۴کف دست بربری خوردم و نصف قوطی کبریت پنیر ایجوری شد.....الانم دارم میرم پیاده روی به حول القوه الهی            

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
صبحانه یه تخم مرغ ابپز و یه گوجه و یه چایی تلخ  دقیقا پنجاه دقیقه طول کشید بدمش پایین😥😥 حال ...

تخم مرغ آبپز 🤢🤢🤢🤢🤢 من نصف روز طول میکشه یدونه اشو بخورم ولی کره محلی و عسل 😍😍😍😍😍😍 ازش سیرررررر نمیشممممم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تخم مرغ آبپز 🤢🤢🤢🤢🤢 من نصف روز طول میکشه یدونه اشو بخورم ولی کره محلی و عسل 😍😍😍😍😍😍 ازش سیر ...

واقعا مجبورم واسه وزن کم کردنم دیگه کم خوردن جواب نمیده 😓

صبحانه ها تخم مرغ بخورم شاید جواب گرفتم 

حالا امروز میخوام زیر ۷۰۰ هم ببندم دعا کنید بتونم

2456
خب خب صبح شنبه است 😁😁😁😁😁😁😁 وزن کشیههههههه اول بگم که خیلی خوشحالمممممم 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 چون ...

آفرین خانوم با اراده👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

گروه آبی  وزن اولیه ۷۹/۱۵۰🤕 وزن هدف ۶۵ 😃
واقعا مجبورم واسه وزن کم کردنم دیگه کم خوردن جواب نمیده 😓 صبحانه ها تخم مرغ بخورم شاید جواب گرفتم& ...

انشالله که موفق بشی و وزنت رو بیاری پایین من از الان نگران سفر شمالتم 😬😬😬😬😬😬😬

2714

من تازه از خواب پاشدم یه ربع ۲۰ دقیقه دیگه میرم روی ترازو😊فقط جمعه وشنبه میتونم زیاد بخوابم 😢😢😢😢بقیه روزها کلاس بچه ها نمیزاره

گروه آبی  وزن اولیه ۷۹/۱۵۰🤕 وزن هدف ۶۵ 😃
منم نگران سفر شمالم 😂😂

مخصوصا خونه پدرشوهرم که قهر میکنن میگن اینجا بخور برو خونه خودت هیچی نخور 

اکثرا میگن تو هیکلت که خیلی خوبه 🤔🤔🤔

اصلا فقط مشکل دارن با رژیم من فکر میکنن چاقی فقط شکم و سینه بزرگه😑

هدفشونو نمیفهمم

باشه اصلا هر روز کالری شماری میکنم و هر روز میاپ گزارس میدم من هر وقت نیومدم خراب کردم.

الان ۶ ماهه ما با همیم تو هی کم میکنی یه مسافرت میری برمبگردونی باز از سر نو دوباره کم میکنی باز میری سفر ابن دفعه سعی گن تو سفرم کم کنی ببین منم امشب مسافرم با هم قرار میزاریم که اضافه نکنیم

2706