2733
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386211 بازدید | 68434 پست
اینا از عوارض بی اسلامی هستش😂😂😂انشالله هرچه زودتر برگردی به آغوش باز اسلام😅 

عوارضش دیوانگی شده  ایشالله

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
تا الان ۱۵۰۰ مجازم رو خوردم 😢😢😢

بقیه روزو خیار و خرما بخور ،خیار متابولیسم رو میبره بالا،خرما هم جلو ضعفت رو میگیره 

نرگس جون من روزای خوبم ۱۵۰۰تاس😂😂وقتی میگم خرابکاری کردم که یعنی ۳۰۰۰هزار رو رد کردم.دیگه سقفشم خدا عالمه😂😂🙈🙈🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا هرچقدر میتونی بخور فردا برو جبران  ما ادم جبرانیم😂😂😂💪💪💪

اون جبران و جبران تو فرق فوکوله  

بقیه روزو خیار و خرما بخور ،خیار متابولیسم رو میبره بالا،خرما هم جلو ضعفت رو میگیره  نرگس جون ...

اوف ۳۰۰۰ تا ماشالله ...میگم دیگه ماباید همیشه تو رژیم باشیم   

2728
دیشب میگفت بعد رفتن به خونمون من یه هفته سرکارنمیرم فقط میشینم توخونه     منم گفتم آره ...

پس تو اون یه هفته صدای تو رو خواهیم شنید از تبریز آغوش اسلام💃💃😂😂

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
اشکال نداره نرگس جون ،مطمئنم‌هیچ کس اندازه من زیرابی نرفته تو مدت رژیم ،طبیعیه ،ادمییم ،ماشین نیستیم ...

اره دقیقا از این چیزا هست ولی تا فردا صبح خدا همت بده چیزی نخورم وفردا هم وزن میکنم

گروه آبی  وزن اولیه ۷۹/۱۵۰🤕 وزن هدف ۶۵ 😃
اون جبران و جبران تو فرق فوکوله    

ادم جبران همه چی رو جبران میکنه😎😂😂

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
2738
پس تو اون یه هفته صدای تو رو خواهیم شنید از تبریز آغوش اسلام💃💃😂😂

خخخخخخخخخخخ دیونه  تمام مداربسته ها صداها قطع میشود

بچه ها ۱۰ تا دلمه مو کوچولو چقدر میشه کالریش ؟ 

مگه شما دلمه مو هم دارین😂😂

خخخخخخخخخخخ دیونه   تمام مداربسته ها صداها قطع میشود

نگران نباش مسافرت به تبریز رو با اون زمان هماهنگ میکنم که حضوری از حالت خبردار بشم😂😂😂

زیرآب کی بودی تو    مسلما اسلام

اسلام اگه بیاد ،گوشی رو تو دست من ببینه ،میسپردم به داعشیا 

از دیروز صبح نخوابیدم😓😓😓دیشب تو گوشی بودم میگه خانم بیا بیرون از گوشی ،گفتم صبح تا حالا وقت نکردم چک کنم ،میگه هان ،یعنی الان باید جبران کنی؟گفتم اره دیگه قضا داره😂😂😂من برم که احتمالا امشبم ،شب بیداری دارم‌،اوقات همتون خوش و شیرین 😘😘😘😘

بقیه روزو خیار و خرما بخور ،خیار متابولیسم رو میبره بالا،خرما هم جلو ضعفت رو میگیره  نرگس جون ...

من تجویز خرما رو قطع کردما تو خودت شروع کردی  

2706