2410
2553
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 385497 بازدید | 68434 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم معیار کرفس با ما فرق میکنه ما طبق قانون دکتر کرمانی پیش میریم واسه تعییت کالری مصرفی  تخ ...

زدم نیمرو گلم ـ ۱۶۸شد کالری صبحانم ـ سی دقیقه هم بدو کردمو رقصیدم 😂اینم کم کنم از کاریم یا ن ؟ بنظرت چ ورزشی کنم ک شکم و پهلوم اب بشه ـ 

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
😘😘😘😘😘

❤❤❤❤

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
از دیشب مسکن میخورم بهترم 

خداروشکر که بهتر شدی 😍❤❤❤

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
2714
سلام دوسای گلم😘😘😘 من اومدم🙋🙋🙋🙋🙋 کالری صبحانه م شد215تا

سلام عزیزم 😍

خوش اومدی به خونه خودت😀

سلامممم عزیزم خانوم کم پیدا 

دیگه همش اینجا پلاسم🙈🙈🙈🙈من نتمو قورت میدم😂😂😂دیشب 6گیگ خریدم ایشالله تا اخر ماه بره😅😅😅😅

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
سلام عزیزم 😍 خوش اومدی به خونه خودت😀

😅😅😅😅😅خوبی گلم،دلم براتون تنگیده بود

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
دیگه همش اینجا پلاسم🙈🙈🙈🙈من نتمو قورت میدم😂😂😂دیشب 6گیگ خریدم ایشالله تا اخر ماه بره😅😅😅😅

پس لحاف و تشکت روهم بیار بنداز تاپیک اما از الان گفته باشما اخرشب باید برش داری ببری بندازی پیش شوهررری😀😀😀😅😅

😅😅😅😅😅خوبی گلم،دلم براتون تنگیده بود

خوبم عزیزم😘

ماااااا بیشتررررر❤❤❤

پس لحاف و تشکت روهم بیار بنداز تاپیک اما از الان گفته باشما اخرشب باید برش داری ببری بندازی پیش شوهر ...

😂😂😂منم نبرم اون میاد جمع میکنه میبره پیش خودش😅😅😅😅

2706