1265
1267
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 49556 بازدید | 11955 پست
اصلا نمیدونم چرا انگار میخوام خودمو اروم کنم هر وقتی که یه کم استرس یا این چیزا داشته باشم یه تغییر ...

دقیققققققامنم وقتی خوشحال یا ناراحت میشم میرم سمت غذا اگه راه حلی داشتین برای این جور وقتا بگین لطفا

وزنم  ۶۹ ،🌹۶۶.۴۰۰ ،۶۰🌹خشم مثل سنگی است که به لانه زنبور انداخته می شود🌹

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

100بودم دیروزوزن کردم78

وااااااو🤩🤩🤩🤩🤩🤩 ماشالله اراده

چه حوری اینقدر لاغر کردی دختر؟؟؟؟؟

خدایا کمک کن تا بتونم وزنمو کم کنم شروع: ۸۷کیلو 💪💪💪 وزن فعلی : 7۴.۴۰۰
وااااااو🤩🤩🤩🤩🤩🤩 ماشالله اراده چه حوری اینقدر لاغر کردی دختر؟؟؟؟؟

من تو بارداری استراحت مطلق بودم واسه این شده بودم115بچم که دنیااومدوزنم اومدپایین شد100ولی دیگه تکون نخوردم ازشش ماهگی بچم شروع کردم رژیم گرفتم وزیره سیاه باشویدوگل محمدی خوردم چهارماهه22تاکم کردم ازاونموقع رژیموقطع کرده بودم ازامروزشروع کردم

وزن اولیه100🙈وزن فعلی78😜هدف65💪
1258
من تو بارداری استراحت مطلق بودم واسه این شده بودم115بچم که دنیااومدوزنم اومدپایین شد100ولی دیگه تکون ...

آفرین عزیزم آفرین اینقدر اراده کرده این یکم باقی مونده رو هم راحت کم میکنی مطمئنم 

ما خوشحال میشیم تو جمعمون باشی ما کالری شماری میکنیم و هر روز گزارش کالریهامون رو میدیم که چه قدر خوردیم شنبه ها هم ناشتا وزن کشی داریم

ازکاراتون بهم بگین منم باشماادامه بدم تااخرشهریورمیخام کم کنم

گفتم ما کالری شماری میکنیم شما با چه رژیمی کم کردی؟

آفرین عزیزم آفرین اینقدر اراده کرده این یکم باقی مونده رو هم راحت کم میکنی مطمئنم  ما خوشحال م ...

باشه عزیزم ایشالاه کنارهم به وزن دلخواهمون برسیم.منم ازفردامیزارم.راستی ازعطاری یه چیزایی خریدم میگه واسه لاغری بگم اینجا؟

باشه عزیزم ایشالاه کنارهم به وزن دلخواهمون برسیم.منم ازفردامیزارم.راستی ازعطاری یه چیزایی خریدم میگه ...

انشالله عزیزم 

حتما از چیزایی که خوردی واسه لاعری بگو و تجربه ات تو لاغری

1281
1264

من اولش زیره سیاه شویدوگل محمدی روپودرکردم باهروعده غذا توماست میرختم میخوردم.خوب وزنمواوردمایین ولی بعدش بدنم بهش مقاوم شد.رفتم عطاری چندتاگیاه داددمنوش لاغری گفت ماهی پنج تا کم میکنی

من اولش زیره سیاه شویدوگل محمدی روپودرکردم باهروعده غذا توماست میرختم میخوردم.خوب وزنمواوردمایین ولی ...

خب واقعا کم کردی با گیاها؟

خب واقعا کم کردی با گیاها؟

ازامروزشروع کردم.زیره سیاه.برگ زیتون.برگ ثنا.زنیان.چوپ دارچین.پودرزنجبیل.گل محمدی.چای سبزوقهوه سبز دم میکنم روزی سه لیوان میخورم

1252