1147
1273
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 48897 بازدید | 11769 پست
من از صبح یه‌کوچولو پنیر و کمتر از یک‌کف دست سنگک خوردم. راستی کربوهیدرات نون سنگک خیلی کمه یک‌کف د ...

جدی چه خوبه پس سنگک بچه ها حواستون باشه

خدایا کمک کن تا بتونم وزنمو کم کنم شروع: ۸۷کیلو 💪💪💪 وزن فعلی : 7۴.۴۰۰

آیا من خون گریه کنم یا نه از چالش عقب موندم😭

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👰👸🤴💑💍                                                         تیکر عروسیمه میشه برای اینکه مراسمم ب سلامتی و خوشی برگزار شه و این انتظار دوساله تموم شه یه صلوات مهمونم کنی؟!؟💖💜💖                                   اگه لایق دونستین و صلوات فرستادین لطفا بهم بگید تا من هم برای شما بفرستم😘

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1258
آیا من خون گریه کنم یا نه از چالش عقب موندم😭

چیزی رو از دست ندادی بیا از امروز شروع کن.

حالا ماهم هی وسطش یکی دو روز ناخونک زدنو داریم😓😓😁 

خدایا مواظب دختر و شوهرم باش........ اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
چیزی رو از دست ندادی بیا از امروز شروع کن. حالا ماهم هی وسطش یکی دو روز ناخونک زدنو داریم😓😓😁&nbs ...

😂😂😂😂

سلام بچها خوبین من دیروز وپریروز مهمون داشتم نتونستم بیام گزارش کالریم از۱۳۰۰بیشتر نشد ولی کربوهیدراتم یکم زیاد شد امروزمهمونام رفتن زود ب زود میام دیگه😍

وزنم  ۶۹ ،🌹۶۶.۴۰۰ ،۶۰🌹خشم مثل سنگی است که به لانه زنبور انداخته می شود🌹
سلام بچها خوبین من دیروز وپریروز مهمون داشتم نتونستم بیام گزارش کالریم از۱۳۰۰بیشتر نشد ولی کربوهیدرا ...

👏👏👏👏👏👏👏هورااااا

1274

بچها من ترازو ندارم هم برای وزن کشی هم برای غذام اصلا نمیدونم چند هستم الان ولی ترازو خیلی خوبه انگیزه رو زیاد میکنه وقتی میدونی چند کیلویی چقد کم کردی ایشالامنم بخرم 

وزنم  ۶۹ ،🌹۶۶.۴۰۰ ،۶۰🌹خشم مثل سنگی است که به لانه زنبور انداخته می شود🌹
بچها من ترازو ندارم هم برای وزن کشی هم برای غذام اصلا نمیدونم چند هستم الان ولی ترازو خیلی خوبه انگی ...

انشالله عزیزدلم

چیزی رو از دست ندادی بیا از امروز شروع کن. حالا ماهم هی وسطش یکی دو روز ناخونک زدنو داریم😓😓😁&nbs ...

😂😂😂😂خب پس

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👰👸🤴💑💍                                                         تیکر عروسیمه میشه برای اینکه مراسمم ب سلامتی و خوشی برگزار شه و این انتظار دوساله تموم شه یه صلوات مهمونم کنی؟!؟💖💜💖                                   اگه لایق دونستین و صلوات فرستادین لطفا بهم بگید تا من هم برای شما بفرستم😘
1264
سلام سیتارا جون امروز مگه روز وزن کشی نیست؟ چرا وزنتو نگفتی؟ من نیم کیلو کم شدم

ااااااا😁😁😁😁😁😅😅😅😅😅😅 من اصلا حواسم نبود امروز شنبه است خودمم دو روز به پریودمه وزن نمی کنم به کل فراموش کردممممم😂😂😂😂😂😂

سلام سیتارا جون امروز مگه روز وزن کشی نیست؟ چرا وزنتو نگفتی؟ من نیم کیلو کم شدم

ماشالله عزیزم خوب کم کردی 👏👏👏👏👏

وای من همش وزنم ثابت هس ۷۹۶۰۰ روانی شدم بیشتر از ۱۰۰۰ کالری  هم نمی خورم.و لی سایزم حس می کنم ک ...

عزیزم مشکل تیروئید نداری؟

1252