1464
1411
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 162264 بازدید | 38450 پست
باشه چشم دعا كنيد بتونم افسردگي دارم كلا خودمو ول كردم

الههههی عزیزدلم آفرررررین به اراده ات که با وجود افسردگی اراده کردی وزن کم کنی تو تنها نیستی منم دو قطبیم الان تقریبا تو فاز افسردگیم درکت میکنم ما خیلی میتونیم بهم کمک کنیم اصلا غصه نخوری ما موفق میشیم من مطمئنم 

میشه از صمیم قلب دعا کنین من لاغر شم ؟😊😊😊😊
نمیدونم ....نه فکرنکنم شایدم بترسم کم بخورم...چطور خواهر؟

میگم بیا یه هفته رژیم فستینگ و رعایت کن ولی همراهش کالری شماری نکن فکر میکنم جواب بده 

ببین من الان ۵ صبح بیدار شدم و خیلی گرسنه بودم صبحانه خوردم وو۸ ساعت بعد باید فستمو شروع کنم و میشه ساعت ۱ ظهر 

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

فدات بشم خواهر مهربووونم که به یادمونی😘😘😘😘به خدا شرمنده همتونم که نگرانتون کردم😔  فعلا تو ...

الهی بگردم تو هنوز بیمارستانی؟؟؟؟؟ مگه بچه حالش خوب نیست؟ خب مرخصش کنن بعد بیا واسه ام ار آی خیلی نگرانتم عشقم من ۱۷ روز سر پسرم بیمارستتن بودم دیوانه کننده است بیمارستان من کش جورابام رفته بوو تو گوشت پام اینقدر تو بیمارستان بودم خدا کمکت کنه ما کاری جز دعا کرن از دستمون بر نمیاد 😢😢😢😢😢😢😢

دوستای گلم از همتون ممنونم که به یادم هستین  و نگران دخترمین......سیتارا تارایی نرگسی دختر طلا ...

مررررررسی مهربونم ممنون ازت عشقم🌹🌹🌹🌹🌹🌹

1436
راستی سیتارا جونم چشمتم روشن بابت اومدن شوهرت از کربلا ایشالله ایندفعه باهم دیگه برید❤❤❤

ممنون عزیزم ایشالله قسمت شمام بشه

@_wander   کجایی عزیز دلم چرا دو روزه نیستی؟

سلام گلم 

حالم بده همش حس خستگی دارم دیروزم مادرجانم رب پخته کمک بودم🤣🤣🤣😂😂همشم من پختما از خستگی نا ندارم😑😐

دیروز خام خواری داشتم عشقم😘😍عالی بود

💙💙💙یه تاجی دوآتیشم💙💙💙
1432
الهی بگردم تو هنوز بیمارستانی؟؟؟؟؟ مگه بچه حالش خوب نیست؟ خب مرخصش کنن بعد بیا واسه ام ار آی خیلی نگ ...

فداااای دلت بشم که چقدررررر سختی کشیدی😢خدا فاطمه خوشگلمون رو برات نگهداره 😘❤❤

اره بیمارستانیم چون بدنش عفونت داشت دیگه تا کاملا خوب بشه باید میموندیم حالا نیم ساعت پیش آزمایش خون گرفتن اگه ایشالله حوابش خوب باشه احتمالا امروز یا فردا مرخص میشیم ام ار ای بمونه برا هفته بعد

تاریخ شروع دوباره.... 98/8/8 وزن شروع 70 هدف 65 😍 قد 🎀167طی تاریخ 98/2/3 تا تاریخ 98/7/3 از وزن 87 رسیدم به 🎀70....❤❤❤لطفاااااااا برای خوب شدن دخترم دعا کنید تا انشالله بتونه راه بره و حرف بزنه...❤❤❤

سلام دوستان گلم اولین باره این ساعت میام سایت ماشاءالله همتون سحر خیزین.من نمیدونم چم شده صبح تا ساعت دو اصلأ اشتها ندارم یهو بعدازظهر فوران میکنه اصلا قابل کنترل نیستم.

1474
فدات بشم عزیزم انشاءالله که زهرا جونمون خوب خوب میشه اصلا نگران نباش و به  چیزای مثبت فکر کنو ب ...

قررربونت بشم عزیزم😘من به دعای همه شما ایمان دارم چون قلب هاتون خیلیییییی مهربونه ❤❤❤❤توکل بر خدا......

تاریخ شروع دوباره.... 98/8/8 وزن شروع 70 هدف 65 😍 قد 🎀167طی تاریخ 98/2/3 تا تاریخ 98/7/3 از وزن 87 رسیدم به 🎀70....❤❤❤لطفاااااااا برای خوب شدن دخترم دعا کنید تا انشالله بتونه راه بره و حرف بزنه...❤❤❤
عزیزم به خدا توکل کن.تموم میشن این روزا

مرررررسی از دلداری همتون😘😘😘توکل بر خدا این نیز میگذرد......

فدات بشم خواهر مهربووونم که به یادمونی😘😘😘😘به خدا شرمنده همتونم که نگرانتون کردم😔  فعلا تو ...

عزیزم انشالله که امروز بسلامتی دخترت مرخص بشه نگران نباش بیمارستان وقتی کسی بستری بشه دیگه تا آزمایش کامل نگیرن  مرخصش نمیکنن خیالت راحت هیچیش نیست سرماخورده بزودی هم خوب میشه ما همگی براش دعا کردیم ومیکنیم

عزیزم انشالله که امروز بسلامتی دخترت مرخص بشه نگران نباش بیمارستان وقتی کسی بستری بشه دیگه تا آزمایش ...

فدای مهربووونی همتون😘😘❤❤❤😍😍

انشالله که مشکلی پیش نیاد و بتونیم مرخص بشیم...

1457