1428
1389
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 136827 بازدید | 33341 پست
آره خیلی حس خوبی میده دل آدمو آروم میکنه میزارم روصفحه گوشیم...خدا مامانیت رو رحمت بکنه جاش توبهشت & ...

فدات خواهری😂😘مامان بزرگم زنده هستن (همون که چند روز پیش ازتون خواستم برا سلامتیش دعا کنین)اما اون خونه قدیمی رو به علت خرابی از نو ساختن و کلا مدلش عوض شد

تاریخ شروع رژیم کالری شماری/2/3/👉98قد167 وزن شروع87😐وزن فعلی😊 68وزن هدف نهایی😍65  ❤❤تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی ❤❤
 حالا با این شرایط واینا میخوای دومی رو هم بیاری اونوقت چیا میگی ووووااااییییی ...

دیگه اون موقع با خیال راحت میخورم و نگران چاقی هم نمیشم و بیخیال کالری شماری .....😂

تاریخ شروع رژیم کالری شماری/2/3/👉98قد167 وزن شروع87😐وزن فعلی😊 68وزن هدف نهایی😍65  ❤❤تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی ❤❤
خب   چیکا کنم خودت اونجور اسمهارو داری انتخاب میکنی حلما چیه اخه حلیمه هم بزار   حلماوا ...

انشالله عزیزم هم خدا بهت اقا یزدان میده هم ارغوان خانوم😍

میگم دیگه هیچ موقع تو یه شاخه نمیمانم جدیدا افتادم تو عشق محیا و حلماو....چند روز دیگه کلا بیخیال میشم حالا تا بچه دوم از صدتا اسم خوشم میاد😂

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

آره دیگه برای اسلامم خان زحمتی نیس که فقط کیفشو میبره   نمیاد که بزرگش کنه که فقط پولش رو درمی ...

والا تو این زمونه پول دراوردن سخترین کار دنیاس😐

اسلام خان قول داده که نمیزاره دست به سیاه و سفید بزنم و کار خونه رو خودش انجام میده اما خدا میداند که قولش راستکیه یا آبکی😂

من نمیزارم به جبرانی برسه همه چیزو به موقع انجام میدم    

یعنی الان این چند وقته که از اسلام خان دوری همه چیز رو به موقع انجام دادی؟؟😂😂🙈😶

1401
سللللاااام من تاالان492تا خوردم ناهارمونم سیب زمینی وبادمجون و گوجه  سرخ کرده سبابرنج.چقد بخو ...

یدونه بادمجان 200 گرمی سرخ کنی حدود 350 کالری داره دیگه ببین اینهمه سرخ کردنی دیگه جمعا چقدر میشه....

بهتره چند وقتی دور سرخ کردنی ها رو خط بکشی و غذا های سالم و کم کالری بخوری

همه دست به دعا بردارین جاری جان و برادر شوهرم نباشن 😅😅😅😅😅 وقتی اونا هستن اصلااااا خوش نمیگذرههه ...

اخه اون بیچاره ها چیکار به تو دارن؟؟😒جاری هم به این خباثتی.....😐

مثل دوتا مرغ و خروس عاشق میشینن با موهای هم بازی میکنن دیگه این کجاش بَده؟؟😂😂😂😂

سلام مندتا حالا بدون ناهار ۷۵۰تا خوردم. اومدم خونه مامانم حلوا درست کرده بود منم خوررررردم. چه کنم ...

سلام عزیزم

واااای حلوا رو نگو که من روز عاشورا تو دامش افتادم 2قاشق خوردم به اندازه یه وعده کامل کالریش بود😐

حالا باز کالریت خوبه تا جایی که میتونی رعایت کن که کالریت بالا نزنه 

کالریه یکشنبه1432وفعالیت286

کالریت عاااالیه مامان نمونه👏👏👏👏👌👌👌👌

1376
مرررسی عزیزم از خوبیت خوبم 😍❤❤❤ من هنوز اسم تو رو نمیدونم باید محمد امین صدات کنم؟😁

عزیزم تو هر چی دوست داری صدا کن 😂😂😂

اگه دوست داشتی یه صلوات واسه خونه دارشدنم بفرست دوست عزیزم ❤                                                                   وزنم  ۶۹ ،🌹   و۶۶.۴۰۰،  💎 ۶۴ 💎      ۶۵.۵۰۰ 💎         💎     ۶۰🌹خشم مثل سنگی است که به لانه زنبور انداخته می شود🌹
عزیزم تو هر چی دوست داری صدا کن 😂😂😂

حداقل یه اسم مستعار بگو که راحت صدات کنم 😂😂

سلام به همه چه اونایی که عضو این تاپیکن چه اونایی که اصلا تونینی سایت عضو نیستن خاموش میخونن حالتون ...

مهربووووووون عزیزدلممممم 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗

خدایا به امید خودت وزن شروع ۸۷☹☹☹☹ وزن فعلی ۷۲.۶۰۰😏😏😏😏 وزن هدف ۶۸👏👏👏👏👏❤❤تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی❤❤
کالریه یکشنبه1432وفعالیت286

خوشگلم عالی داری پیش میری 👍👍👍👍👍

خدایا به امید خودت وزن شروع ۸۷☹☹☹☹ وزن فعلی ۷۲.۶۰۰😏😏😏😏 وزن هدف ۶۸👏👏👏👏👏❤❤تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی❤❤
حداقل یه اسم مستعار بگو که راحت صدات کنم 😂😂

مملی خوبه 😂😂😄🤔🤔

اگه دوست داشتی یه صلوات واسه خونه دارشدنم بفرست دوست عزیزم ❤                                                                   وزنم  ۶۹ ،🌹   و۶۶.۴۰۰،  💎 ۶۴ 💎      ۶۵.۵۰۰ 💎         💎     ۶۰🌹خشم مثل سنگی است که به لانه زنبور انداخته می شود🌹
1387
دقیقا منم وقتی زیاده روی میکنم دلم نمیخواد وارد کنم!!!!

منم وارد نمیکنم ولی به قول نازی جون باید وارد کنیم حسابش دستمون بیاد

مهربووووووون عزیزدلممممم 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗

سلام خانم مدیر😃☺🙂

منم وارد نمیکنم ولی به قول نازی جون باید وارد کنیم حسابش دستمون بیاد

اره عزیزم حق با توعه وارد کنیم بهتره

مملی خوبه 😂😂😄🤔🤔

این که شد مستعار محمد امین😂😂😂

یاد داداشم افتادم اسمش محمدرضاس تو بچگیش بهت مملی میگفتیم😁

1391