2726

بچه ها بعد عید قراره چند جا برم دنبال کار

کسی به دانشجوی در حال تحصیل کار میده؟! الان حقوق مربی پیش دبستانی توی شهرستان های کوچیک چقده؟؟؟ 

من دیپلم و کاردانی تربیت بدنی دارم

کار‌شناسی هم آموزش ابتدایی میخونم

21سالمه

جویای کار... 😟

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

فقط ایموجیت

😟

😆😆😆

توکل برخدا

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو کارگاه های زنانه کار کن.

نه اونجوری دوست ندارم،در راستای تحصیلاتم باشه که به دردم بخوره حداقل... تو کارگاه زنونه چی عایدم میشه؟؟ 😕

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
نه اونجوری دوست ندارم،در راستای تحصیلاتم باشه که به دردم بخوره حداقل... تو کارگاه زنونه چی عایدم میش ...

یکم پول عایدت میشه مخارجت رفع بشه 😊

‏احترام خودتون نگه داريد تا احترام خودتون هم شمارو نگه داره/ پسر زشت.eyes blue 😊

ایشالا بدن

من زمان دانشجوییم (کارشناسی) با اینکه معرفی هم شدم بهم کار ندادن بهونه اوردن  انقدر دوست داشتم کارشونو ولی نشد

ایشالا برای شما بشه

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
ایشالا بدن من زمان دانشجوییم (کارشناسی) با اینکه معرفی هم شدم بهم کار ندادن بهونه اوردن   انق ...

ممنون عزیزم انشالله 🙏🙃

2706