2737
2734
عنوان

ترک خوردن شکم

1536 بازدید | 44 پست

دارم میرم تو هفت ماه انقدر بهم گفتن خوش به حالت شکمت تا الان ترک نخورده تو لاغر بودی الان شکمت دیگه خیلی بزرگـ شده اگه میخواست ترک بخوره تا الان ترک میخورد حالا امروز ازخواب بلند شدم میبینم دور نافم ترک های ریز خورده😥😥😥تو این هفت ماهم همش چرب میکردم شکممو چررررا اینجوری شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😕😕😕منم فک کردم دیگه نمیخوره ..کار خاصی کردی که ترک نخورد؟

نه هیچکار  فقط قبل بارداری یک ذره هم شکم نداشتم تخت تخت بود. خودمم لاغرم فک کنم برا همینه درضمن شکمم زیاد بزرگ نشده الان مثه شیش هفت ماهه هام درحالیکه یه هفته دیگه زایمانمه 

2738
نه هیچکار  فقط قبل بارداری یک ذره هم شکم نداشتم تخت تخت بود. خودمم لاغرم فک کنم برا همینه درضمن ...

منم شکمم تخت تخت بود،ولی خب من برعکش شما الان هفت ماهمه ولی شکمم مثل اینایی که میخوان زایمان کننه فک کنم زیاد بزرگـشده واسه همونه

توی این ۶ماه که گذشت چه سختیایی داشتی برای بارداری..میخوام با خودم مقایسه کنم

من سختی زیاد،کشیدم عزیزم سه ماهه اول که کلا نابود شدم چون هم حالم به شدت بد بود هم اینکه به خاطر جفت پایین و لکه ی خون کنار جفت استراحت مطلق بودم ولی خب خداروشکر بخیر گذشت الانم که شبا نمیتونم اصلا بخوابم و به شدت احساس سنگینی میکنم

2706