2410
2553
عنوان

برم خونه مادر شوهرم یا نه؟

706 بازدید | 51 پست

بچه ها فردا روز مادر؟؟؟ امشب هم میشه رفت یا باید فردا شب بریم؟؟؟؟ 🤔🤔🤔🤔🤔

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

امشب دیه 

اخه تو شهادتا شب قبل مراسم میگیرن که فرداش تموم شه 

حالا روز مادرم میشه امشب 

من که امشب کادو رو میدم مامانم

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2714
من موندم چیکارکنم دلموشکسته نمیدونم برم نرم 

واقعا چطور دلشون میاد... عروسم مثل دختر  😢😢

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
من موندم چیکارکنم دلموشکسته نمیدونم برم نرم 

منم با مامانم قهرم البته الان سفره ولی درکل باهاش قهرم نامزدم هستم هنوز خونه بباابامم 

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗
2706