1662
1605
عنوان

برم خونه مادر شوهرم یا نه؟

684 بازدید | 51 پست

بچه ها فردا روز مادر؟؟؟ امشب هم میشه رفت یا باید فردا شب بریم؟؟؟؟ 🤔🤔🤔🤔🤔

دوستایی که توی امضا🌹 صلوات🌹 خواستید، لایک من یعنی صلوات رو فرستادم براتون❤️💚انشالله همه حاجت روا بشن برای منم دعا کنید🌹🌠🙏🏻

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1660
امشبم میشه

چون امشب شبشه نه؟ 

دوستایی که توی امضا🌹 صلوات🌹 خواستید، لایک من یعنی صلوات رو فرستادم براتون❤️💚انشالله همه حاجت روا بشن برای منم دعا کنید🌹🌠🙏🏻

امشب دیه 

اخه تو شهادتا شب قبل مراسم میگیرن که فرداش تموم شه 

حالا روز مادرم میشه امشب 

من که امشب کادو رو میدم مامانم

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

امشب شب ولادت حضرت زهرا س هستش 

فرقی نداره امشب بری یا فردا

سایه همه مادر و پدرا بالا سرمون باشه ان شاءلله

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ … 😎💪
1668
من موندم چیکارکنم دلموشکسته نمیدونم برم نرم 

منم با مامانم قهرم البته الان سفره ولی درکل باهاش قهرم نامزدم هستم هنوز خونه بباابامم 

واقعا چطور دلشون میاد... عروسم مثل دختر  😢😢

مادر شوهر من خوبه بنده خدا

من موندم چیکارکنم دلموشکسته نمیدونم برم نرم 

خدا گفته ببخشید تا ببخشم

شما به خاطر خدا ببخشش از نظر خدا دور نمیمونه کارت عزیزم

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ … 😎💪
امشب شب ولادت حضرت زهرا س هستش  فرقی نداره امشب بری یا فردا سایه همه مادر و پدرا بالا سرمون ب ...

انشالله مرسی گلم

ما اگه همسرم زود بیاد امشب میریم  وگرنه فردا

همسر منم مونده امشب بریم یا فردا

1645