1177
648
عنوان

برم خونه مادر شوهرم یا نه؟

560 بازدید | 51 پست

بچه ها فردا روز مادر؟؟؟ امشب هم میشه رفت یا باید فردا شب بریم؟؟؟؟ 🤔🤔🤔🤔🤔

🌎دُنیا بِدون شِنیدَن دٖوستـِت دارَم هاتٰ،جٰایِ تَرسٓناکیهٰ💎

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

1156

امشب دیه 

اخه تو شهادتا شب قبل مراسم میگیرن که فرداش تموم شه 

حالا روز مادرم میشه امشب 

من که امشب کادو رو میدم مامانم

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
1189
من موندم چیکارکنم دلموشکسته نمیدونم برم نرم 

واقعا چطور دلشون میاد... عروسم مثل دختر  😢😢

برام دعا کنید که هر وقت ب صلاحمه خدا یه دونه نی نی سالم بهم بده😍شاید خدا منتظرم گذاشته دوسال که بیشتر ازش خواهش کنم و کم کم برای مامان شدن اماده بشم 😍😍
من موندم چیکارکنم دلموشکسته نمیدونم برم نرم 

منم با مامانم قهرم البته الان سفره ولی درکل باهاش قهرم نامزدم هستم هنوز خونه بباابامم 

1167
امشب شب ولادت حضرت زهرا س هستش  فرقی نداره امشب بری یا فردا سایه همه مادر و پدرا بالا سرمون ب ...

انشالله مرسی گلم

1178