2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام عزیزم،

منم دو قلو باردارم و سن بترداریم ۲۸ هفته س، توهفته ۱۸  طول سرویکسم ۳۶ بود، برا دو روز دیگه مجددا وقت سونو دارم، فک کنم فقط با سونو میشه فهمید،

برا شما سونو رشد ننوشتن؟

بد ب دلت راه نده،نگران هم نباش، آمپول پرولوتون نمیزنین؟ برا من از همون هفته ۱۸ امپول پرولوتون ۲۵۰ ...

منم امپول میزنم برام امپول ریه نوشتن ۶ تا دکتر قراره اخر هفته ۲۸ بزنم پس من سرویکسم خیلی کوتاهتر از شماس من استراحت مطلقم

2738
سونو رشد چی هست گلی؟

من تا الان دو بار سونو رفتم، یکی هفته ۱۲ برا غربالگری اول، یکی آنومالی تو هفته ۱۸ که میشه غربالگری دوم،

هفته ۲۸ تا ۳۰ بترداری دوقلویی سونوگرافی رشد مینویسن تا وزن جنین ها و وضعیت جفت ها رو چک کنن هزینه ش هم کمتر از سونوگرافی های قبلی هست

اخه الان کمم شده باشه کاری جز استراحت نمیشه کرد.انشالله ک کم نشده.اگه کم بشه دلت درد میگیره.توی سونوی 28هفته میتونی بگی برات بنویسه دکترت.فقط هفته های اخره شکمت. سنگین تر میشه بیشتر مراقب باش میتونی شکم بند تحتانی بگیری بزنی

من تا الان دو بار سونو رفتم، یکی هفته ۱۲ برا غربالگری اول، یکی آنومالی تو هفته ۱۸ که میشه غربالگری د ...

دکتر به من گفتن که یه سونو دیگه بیشتر ندارم سونو اخر میشه امکان داره همین باشه ازش میپرسم حتما گلم ؛امپول برا ریه ها چی ننوشتن واستون؟

منم امپول میزنم برام امپول ریه نوشتن ۶ تا دکتر قراره اخر هفته ۲۸ بزنم پس من سرویکسم خیلی کوتاهتر از ...

دکتر من هم گف بعد سونوگرافی م بهم امپول بتامتازون میده تا ریه بچه ها رو زودتر تکمیل کنه،

نه من استراحت مطلق نیستم

2706