2733
2734
عنوان

توجه همسر بعد از زایمان

243 بازدید | 9 پست

من 50 روز میشه زایمان کردم حس میکنم همش نیاز به محبت دارم ..شوهرم بی توجه ...دارم میمیرم از بی محبتی ....همش کمبود محبت دارم 😣شما هم بعد زایمان اینطور بودید ..با توجه به اینکه شوهرم یه دختر از ازدواج سابقش داره .حس میکنم به اون دختر بیشتر توجه داره ...

عالم همه هیچ و اهل عالم همه هیچ .ای هیچ برای هیچ در هیچ مپیچ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بهش گفتم بعد از زایمان اگه افسرده شدم الکی منو بخندون ..اگه اخم و تخم کردم به دل نگیر بدون دست خودم نیس..منو زورکی ببر گردش..زورکی ببر سفر😁😁

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟

احساساتی شدن بعد زایمان طبیعیه بخاطر هرمونهاست که خدا قرار داره که مادر به بچش محبت کنه و نیازاش رو برطرف کنه... میتونه عوارض هم داشته باسه... حالا اینکه به دخترش توجه میکنه از لحاظ منطقی درست میاد که اون بچه ناراحت نشه و به بچت یا خودت حسادت نکنه....

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
من بهش گفتم بعد از زایمان اگه افسرده شدم الکی منو بخندون ..اگه اخم و تخم کردم به دل نگیر بدون دست خو ...

سفر که نمیریم ..خودش چند روز پیش بخاطر شغلی که داره مسافرت بود مشهد ..من دارم دیوونه میشم خونه ...دخترشم بزرگه باهاش چت میکنه ..میگه دخترم به محبت احتیاج داره ...درک نداره اصلا...میگم مطالعه کن ..دائم سرش تو اینستا و تلگرامه .

افسردگی زایمانه .من فک میکردم بچه خودمو از من بیشتر دوست داره شما که جای خود داری

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2738
افسردگی زایمانه .من فک میکردم بچه خودمو از من بیشتر دوست داره شما که جای خود داری

این حس هم هست ...حالا فک کنید یه دختر 16 ساله داره که به اون توجه میکنه ..آدم داغون میشه به خدا

این حس هم هست ...حالا فک کنید یه دختر 16 ساله داره که به اون توجه میکنه ..آدم داغون میشه به خدا

آره درکت میکنم درمانش فقط بیرون‌ رفتن از خونست.تو خونه نمون

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘)