2410
2553

پسر من تقریبا ۴۰ روزس تو روز خیلی بخوابه دو سه ساعت شب هم هر یه ساعت بیدار میشه بیقراری نداره بالا نمیاره شیر هم خوب میخوره دلیل بیخوابیشو نمیفهمم گفتن کولیک ولی داروهای کولیک هیچ اثری نداره سه روز با بی بی سد میخوابونم میترسم عادت کنه ولی چاره ای ندارم نمیتونم بی خواب بمونم چون یه بچه کوچیک دیگه دارم میترسم رفلاکس پنهان باشه

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

دخترم رفلاکس داشت شبا جیغ میزد وقتی سرپا نگه می‌داشتم آروم میشد،موقع شیر خوردن همش کش و قوس میومد و بسختی میخورد

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه کوچیک دیگه.انتظار داری یسره شبو بخوابه.تا خوابش تنظیم بشه طول میکشه.به مرور بهتر میشه

عزیزم یه هفتس اینجوری شده

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
2720
دخترم رفلاکس داشت شبا جیغ میزد وقتی سرپا نگه می‌داشتم آروم میشد،موقع شیر خوردن همش کش و قوس میومد و ...

نه اینجوری نیس

نه اینجوری نیس

پس رفلاکس نداره،کولیک هم همراه گریه س،اگه نمیخوابه ولی گریه هم نمیکنه هنوز ساعت خوابش تنظیم نشده

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
پس رفلاکس نداره،کولیک هم همراه گریه س،اگه نمیخوابه ولی گریه هم نمیکنه هنوز ساعت خوابش تنظیم نشده

همه همینو میگن نمیدونم چیکار کنم 

2714
عزیزم تو تاپیکای همین جا تنظیم خواب نوزاد رو سرچ کن خیلی کمکت میکنه

مرسی گلم