2726
عنوان

هزینه سونوگرافی و ازمایش nt

| مشاهده متن کامل بحث + 26405 بازدید | 28 پست
برای آزمایش سل فری هم زنگ زدم آزمایشگاه نیلو هفته قبل گفتن یک میلیون و نهصد و پنجاه

سل فری چیه؟؟

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااای چه ارزووووون خوش بحالت ممنون از جواب کامل و دقیقت

سلام عزیزم  مبارک باشه مامان شدنت..خدا حفظش کنه واست..عذر میخوام شما مشکل نازایی داشتید؟!اخرش پیش کدوم دکتر نتیجه گرفتی؟!تو تاپیکایی ک دنبال دکتر میگشتم دیدم پستتونو 

لطفا راهنمایب کنید_راستی طبیعی باردار شدید یا با I ui_ivf

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2728
سلام عزیزم  مبارک باشه مامان شدنت..خدا حفظش کنه واست..عذر میخوام شما مشکل نازایی داشتید؟!اخرش پ ...

نه عزیزم،من هیچ مشکلی نداشتم،یا اشتباه دیدین یا شاید سوال برام پیش اومده و پرسیدم،نمیدونم والا

من دو بار باردار شدم

دفعه ی اول با یه بار رابطه،چون قرص میخوردم،توی پنج هفتگی سقط شد

این دفعه هم اصلا نمیدونم کی باردار شدم،با لینکه سفت و سخت جلوگیری داشتم

قصد داشتم برای بعد عید اقدام کنم که زودتر قسمتم شد

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
نه عزیزم،من هیچ مشکلی نداشتم،یا اشتباه دیدین یا شاید سوال برام پیش اومده و پرسیدم،نمیدونم والا م ...

بله ممکنه خداروشکرکه دوتا فرشته داری، خدا خیلی دوست داره ،ان شا الله همیشه خوش باشی عزیژ❤

بله ممکنه خداروشکرکه دوتا فرشته داری، خدا خیلی دوست داره ،ان شا الله همیشه خوش باشی عزیژ❤

خخخخ نه گلم اولی سقط شد،دومی هم که تو راهه

ممنونم از دعای قشنگت،ان شاءالله باردار بشی ویار بگیری اشکت در بیاد

اینم قشنگترین دعاییه که بلدم خخخخ

خخخخ نه گلم اولی سقط شد،دومی هم که تو راهه ممنونم از دعای قشنگت،ان شاءالله باردار بشی ویار بگیری ...

شرمنده حواسم نبود،ان شا الله خدا تو‌دلتو حفظ کنه واست

مرسی عزیزم ان شا الله😅❤

یعنی کسی تازگی این سونوها و ازمایش خون و انجام نداده؟

زنگ بزن از یه آزمایشگاهو یه سونوگرافی بپرس،قیمت های همه جا یکیه،از یه حا بپرسی دستت میاد