2726
عنوان

هزینه سونوگرافی و ازمایش nt

26404 بازدید | 28 پست

سلام دوستان ، ممنون میشم اگر به تک تک سوالاتم جواب بدین و من هی مجبور نشم ریپلای کنم و دوباره دونه دونه بپرسم  

هزینه ی سونو غربالگری اولتون چقدر شد؟ کی دادین؟

هزینه ی ازمایشش چقدر شد؟

هر دوش رو با چه دفترچه هایی دادین؟ قیمت آزاد چقدره؟

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

قيمت ازاد نميدونم

هردو تو يه روز بايد باشه اول سونو بعد جوابشو ميبري ازمايشگاه همون روز ازمايش خون ميدي

از يازده هفته و صفر روز تا سيزده هفته و ٦ روز وقت داره فقط نذار روزاي اخر كه ممكنه سن بارداريت بيشتر باشه

مثلا من طبق سونو قلب سن جنينو ٥ روز از پريودم كمتر گفت منم رو همين حساب ١٢ هفته و ٥ روزم بود رفتم سونو كه دكتر سن جنينو ١٣ هفته و ٣ روز گفت يعني اون ٥ روز اضافه شد و من اگه يكي دوروز ديرتر رفته بودم ديگه واسم غربالگري رو انجام نميدادن

دفترچه نيروهاي مسلح

سونو ٣٧ تومن

ازمايش ٣٤ تومن

هر دو هم جاي خصوصي رفتم بيمارستان و دولتي نرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازمایشش حدود 120 البته برامن چون چکاب بود 320 شد

سونوگزافی 265 تومن آزاد گف اکه متخصص مینوشت میشد 230

بعضی حاها قیمت کمتره 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
2728
 ان تي ندادم من ولی ازمتیش دوم شد ۲۰۰ تومن انونالی هم شد ۱۸۰ تومن خیلی گرونن ازاد بود دفترچه قب ...

آها کلا هیچ دفترچه ای قبول نمیکنن؟

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
هفته پیش رفتم  آزاد حساب کردن  سونو 280  آزمایش 120

کلا هیچ دفترچه ای قبول نمیکنن؟؟

قیمت همه جا یکسانه؟

قيمت ازاد نميدونم هردو تو يه روز بايد باشه اول سونو بعد جوابشو ميبري ازمايشگاه همون روز ازمايش خون ...

وااااای چه ارزووووون

خوش بحالت

ممنون از جواب کامل و دقیقت

کلا هیچ دفترچه ای قبول نمیکنن؟؟ قیمت همه جا یکسانه؟

من تکمیلی ایران بودم 

سونو که قرارداد نداشت باهاش 

آزمایشگاهم که قرارداد داشت گفت غربالگری جزوش نیست 

هرجا میخای بری قبلش بپرس 

ولی به نظر من بیمه داشتن اون مرکز مهم نیست مهم دقت و کارشونه 

فوقش هزینه شو بعدن از بیمه میگیری 

بیمه ت چیه؟

من تکمیلی ایران بودم  سونو که قرارداد نداشت باهاش  آزمایشگاهم که قرارداد داشت گفت غربالگ ...

سلامت همگانی

من تهران هستم سونو NT رفتم مهرایرانیان  در ستارخان دفترچه قبول نکرد 300 تومن گرفت و برای آزمایش هم رفتم بیمارستان پارس آزمایش 379 هزار تومن شد که بازهم دفترچه قبول نکردن و 7 روز بعد جواب می دن

2706