2703
2553

بچه ها شنیدین میگن روح از تن جدا میشه تو خواب؟من امروز روح از تنم جدا شد ...وایسین تعریف کنم....

تقریبا ساعت ۳ ظهر بود پسرمو پدرشوهرم اومد برد منم خسته بودم وسط خونه خوابم رفت اما چه خوااابی از این خوابای فوق العاده سنگین...

به عالم خواب یه مرد با صورت قرمز وحشتناک اومده بود توخونمون دقیقا مثل دره خونمون بود اصلا همه چیش واقعی بود حتی لباسای تنم همون رنگ بود که خوابیدم به عالم خواب خیلی وحشتاک بود قیافش بعد درو باز کردم یه دفعه ای جیغ زدم پاشو گذاشت لای در دستشو هی میاورد تو ناخناش تیز بود من جیغ میزدممم کلی عرق کرده بودم بعد دیدم خودم اون وسط خوابیدم یه دفعه ای دیدم روحم از تنم جدا شد داشت تو خونه راه میرفتو هی به جسمم نگاه میکرد جیغ میزدم میگفتم برو تو جسمت الان میاد تو درم هل میدادم هی جیع میزدم میگفتم نگرد تو خونع برو تو جسمت بعد میدونستم انگار یه خواب عمیقم هیییی تلاش میکردم خودمو از این خواب وحشتناک بیدار کنم اما نمیشد انگار پشت پلکام یه ترازو بود و کلا تهی شده بودم هیچ توانی برای برگشتن نداشتم دیگه داشت میومد تو جیغ زدم گفتم بیدارشو برو تو جسمت حداقل بخاطر بچت...یه دفعه ای از خواب پریدم اما انگار مغزم داشت سوت میکشید سنگین سنگین بودم به هزار سختی و گیجی نصف یکی از چشامو بازکردم و با سختی تکون دادم بدنمو😔بچه هاالان به بنده خدایی گفتم تعبیر کنه گفت روحت جداشده بوده اون ادمه هم عزراییل بوده دور از جونت داشتی میرفتی 😔بخدا انگاز کلمه پسرم بهم جون داد😔

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐

كامل نتونستم بخونم طولاني بود تو مغزت يه ماده اي ترشه ميشه به اسم دي ام تي

قوي ترين ماده ي توهم زاي جهانه

برو راحت بخواب

👈🏻👈🏻👈🏻لايكم نكنيد لطفا👉🏻👉🏻👉🏻👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فشارمو گرفتم دیدم ۸ بود!من کم خونی دارم پریود هم بودم فکر کنم داشتم از فشار پایین خواب به خواب میرفتم 😔

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐

درسته

بهش میگن برون فکنی

ولی شما کابوس میدیدی

تو برون فکنی روح از کالبد جدا میشه و تو همون زمانو میبینی نه چیزای توهمی😜

ازمنبهشما نصيحتقوي بودنرو ياد بگيريد   براي تمام روزايي كهقراره تنتون بلرزه ازادمايي  كهقلبتون روميلرزونن 💔🙂
2714
كامل نتونستم بخونم طولاني بود تو مغزت يه ماده اي ترشه ميشه به اسم دي ام تي قوي ترين ماده ي توهم زاي ...

توهم نزده بودم فشارم ۸ بود 

چدا بدتر تحریک‌میشم‌ک بخونم اینحور مواقع اه

خدای مهربونم ب همه منتظرا نی نی بده لطفا مواظب نی نی های توشکم مامانا هم باش😍😍😍😘😘اون نی نی هاییم ک بدنیا اومدنو در پناه خودت حفظ کن عاشقتم
2706