2726
عنوان

غرغروها بیاین ببینیم چند نفریم؟😀

321 بازدید | 27 پست

کیا توی خونه غر میزنن؟!؟میخام ببینم من دارم پیر میشم که غر میزنم یا کلا همه همینطورن؟

تعداد رای : 73
نظرسنجی
اوووه تا دلت بخاد!😆
42
57%
نه بابا غر چی چی هست؟😊
7
9%
گاهی وقتا یه کوچولو!😌
24
32%
آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊

گزينه ي ٢ ☺️😌💎

تيكر عروسي پرنسس ملورين😍😊💃🏻💎 پارسال دقيقا برا همچين روزي تيكر زدم، حكمت خدا بود و نشد كه نشد😔 اما امسال ميخوام با دعاهاي شما خواهراي قشنگم☺️ و تلاشاي خودمو همسرم💪🏻 و حكمت اون بالا سري🙏🏻 تيكر امسالم واقعي بشه💎 پس يه صلوات مهمونم كن عزيزدلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمی دونم شامل حال  موضوع تاپیک میشم یا نه

ولی غر نمی زنم ...  صبر می کنم ... ولی خدا نکنه  تحملم تموم شه .... 🙃🙃🙃

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

eiiiiiiiiiiili@

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢

بنظرم خانمها کم کم شبیه مادرشوهراشون میشن!!!

گاهی ک دارم غر میزنم دقت میکنم میبینم دقیقا مثه مادرشوهرم شدم!😀

خدا نکنه کاملا شبیهش بشم،چون خیلی بداخلاقه!😊

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊

من خودم اهل غر نیستم اما شو شو خدای غرررررر هست تا دلت بخواد غر میزنه گاهی وقتا تو خواب هم غر میزنه خخخخخ

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
2706