2726

دوستان دارم از تهوع میمیرم حالم خیلی بده چیکار کنم بهتر بشم؟ 

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روي مچ دستت سه انگشت بالاتر رو از اون خط رو فشار بده 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2728
تحمل😊

وای نه تا کی باید تحمل کنم اخه از کار و زندگی افتادم 

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰

در کل که باید صبر کنی تا دوره اش بگذره.

اما یه چیزایی بهترت میکنه، مثلا آب پرتقال تازه، پفیلا خونگی، سیرابی، سیب رنده شده با گلاب، بوی لیمو ترش.

هر چیزی که بهت مزه میده باید بخوری. حتی اگر به نظر ناجور و غیر مفید بیاد.

تیکر یک سالگی پسر دومم...

عزیزم فقط باید تحمل کنی . سخته اما چاره ای  نیست بعضی چیزا شاید چند ساعتی حالتو بهتر کنه اما کامل از بین نمیره فقط با گذشت زمان بهتر میشه. بعضیا وارد ماه چهار میشن تموم میشه بعضیا پنج   من خودم تا اواسط شش حالت تهوع داشتم. 

اونی که فک نمیکردی تموم زندگیت میشه      
من ديشب تاغروب اينطور بودم دميترون خوردم بهترشدم

نه بابا یبوست میاره من همینجوری هم یبوست دارم یه کم اونم بخورم که دیگه هیچی

نه بابا یبوست میاره من همینجوری هم یبوست دارم یه کم اونم بخورم که دیگه هیچی

خب درکنارش شربت لاکسي ژل بخور واسه يبوسه ،من ن تحمل يبوست دارم ن استفراغ شديد

خداي مهربونم شکرت که منم لايق دونستي  
2706