2737
2734
عنوان

حس بد 😒

141 بازدید | 13 پست

خانما من شوهرمو خیلی دوس دارم ولی چندروزه فک میکنم ازش دل زده شدم دلم براش تنگ نمیشه فک میکنم رو عصابمه با اینکه کاری نمیکنه و همش درحال قربون صدقه رفتنمه فک کنید میخاستم بگم بیا جداشیم چه کنم ای خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یک روز می‌آیی که من دیگر دچارت نیستم

از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم

یک روز می‌آیی که من نه عقل دارم نه جنون

نه شک به چیزی نه یقین ، مست و خمارت نیستم

شب‌زنده داری می کنی تا صبح زاری می کنی

تو بیقراری می کنی ، من بیقرارت نیستم

پاییز تو سر میرسد قدری زمستانی و بعد

گل میدهی ، نو می شوی ، من در بهارت نیستم

زنگارها را شسته‌ام دور از کدورت‌های دور

آیینه‌ای رو به توام ، اما کنارت نیستم

دور دلم دیوار نیست ، انکار من دشوار نیست

اصلا منی در کار نیست ، امن ام حصارت نیستم.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
خوشی زده  زیر  دلت تامام 😐

ن بخدا احساس میکنم تاثیر شب دیراومدنشو و خستگی شدید منه این چندوقتم دستش یکم تنگ شده من اصلا طاقت کم پولی ندارم😢😢😢

وای من تا یه هفته پیش یه ساعت ب یه ساعت دلم براش تنگ میشد دوس ندارم اینجوری باشم😢😢

ولی من اینجوری راضی تزم. خسته شدم از دوست داشتن زیادی و حساس بودنم. هر چیزی اندازه داره.

نمیگم ک الان خیلی شرایط خوبیه

ولی توحه زیادی نتیحه عکس میده

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
2738
خدای من😢😢 دغدغه هاتون تو حلق ترامپ😞😞 تواین اوضاع اقتصادی بیچاره ها هرروز ازجبهه برمیگردن اونوق ...

اره بخدا خیلی خسته میشه صبح تا شب دوندگی و خستگی منم اینجوری برخورد میکنم ولی دست خودم نیس

هورمونات ریخته بهم..یه قرص ضد افسردگی بخور درس میشه

بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم   همونم که برای دیدن توبیقرارم، نرو از روزگارم،که من طاقت ندارم،منم مثل تو به تنهاشدن عادت ندارم...برگرد😪
اره بخدا دلم میخاد زار زار گریه کنم

منم بعضی وقتا اینجوریم..من شرایط بدتر از تو رو دارم..توی غربت زندگی میکنم و شوهرم ازصبح تا عصر سرکار هس و ار روز مرگی خسته میشم 

بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم   همونم که برای دیدن توبیقرارم، نرو از روزگارم،که من طاقت ندارم،منم مثل تو به تنهاشدن عادت ندارم...برگرد😪