2733
2734

واقعاکه.... بجز امین حیایی سه تادیگه بهم نگاه میکنند اگریکی شان ردکرددوتادیگه ردمبکنند ناداوری کاملامشهوده طرف توپ روگردن گذاشت تاییدشد دختد12 ساله عالی بود ردکردند  فقط حیایی شعوروسواد  قضاوت وداوری روداره بقیه زرشک ناب هستند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انگاری نفس من تو خونه گرفت .وحشتناک بود خدایی.

آره خیلی وحشتناک بود 

از اشناهای شوهرمه رویا نونهالی نمیدونم چرا چراغ زد 

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....
2738

رویا نونهالی انگار با همه لجه هیچ خوشم نمیاد ازش

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
انگاری نفس من تو خونه گرفت .وحشتناک بود خدایی.

این کارو قبلا خیلی ها انجام دادن .یه پسره هست عارف غفوری ایرانیه اما ترکیه برنامه اجرا میکنه .همین کارا رو انجام داد

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706