2726
عنوان

بچهای کرمانی بیاین

164 بازدید | 13 پست

سلام بچها کدوم سونو وزن جنین رو زیاد میزنه؟😅بعضی سونو ها یه پونصد گرمی بیشتر میزنن یا بنظرتون هیچکدومشون میشه قبول کنن ک وزن جنین رو یه پونصد گرم بیشتر بزنن؟

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه وزن بچه زیاد باشه سزارین میکنن👹👹👹

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄
اگه میخوای سزلرین بشی خیلی راحت فقط کافیه بری بیمارستان خصوصی مثل مهرگان و راضیه فیروز

میدونم گلم میخام یه چیزی باشه بزارم برا بیمه ک پولمونو بده اونجوری شش هفت میل باید از جیبمون بره

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
اگه وزن بچه زیاد باشه سزارین میکنن👹👹👹

اره حالا من ک سزارین میتونم بکنم اختیاری ولی خیلی پول میگیرن مخصوصا تو خصوصیا میخام چون بیمه تکمیلی داریم بگم وزن بچه زیاد بوده سز شدم دیگ اختیاری نباشه اجباری بشه ی جورایی اشنا هیچکدومتون ندارین یا نمیدونین کدوم سونوها معروفیتشون کمتره شاید قبول کنن

خانمی شما تونستین جایی یا دکتری رو پیدا کنید که سزاختیاری انجام بدن ممنون میشم منو هم راهنمایی کنید

حمزه نژادی کرمان اختیاری انجام میدن بقیه دکترام میدن مهسا شفیعی کامیابی اینا اصرار کنین انجام میدن

حمزه نژادی کرمان اختیاری انجام میدن بقیه دکترام میدن مهسا شفیعی کامیابی اینا اصرار کنین انجام میدن

به نظرنون این موقع هم بریم قبول میکنن؟نباید از اول مریض خودشون باشی؟

🌹 ربِ لاتَذَرْنی فَردً و اَنْتَ خَیْرُ الوآرِثین🌹   
به نظرنون این موقع هم بریم قبول میکنن؟نباید از اول مریض خودشون باشی؟

ن عزیزم قبول میکنن حمزه نژادی خیلی پولکیه من پیش مهسا شفیعی میرم هفته سی هم دکترمو عوض کردم خیلی دکتر خوبیه میخای توام برو یه سر جاش

ن عزیزم قبول میکنن حمزه نژادی خیلی پولکیه من پیش مهسا شفیعی میرم هفته سی هم دکترمو عوض کردم خیلی دکت ...

مهسا شفیعی مطبشون کجا هست؟شمارشونو دارین؟

الان برا شما راضی شدن سزارین کنن؟

کدوم بیمارستان عمل میکنن؟

ببخشید وقتتون هم میگیرم

🌹 ربِ لاتَذَرْنی فَردً و اَنْتَ خَیْرُ الوآرِثین🌹