1232
1226
عنوان

شوهرم بالگد ازپشتم زد😔😔😔

1331 بازدید | 50 پست

بحث کردیم .بالگد زدازپشتم یبارم زد از رونم ..حالت تهوع دارم 😔😔یعنی چیشده ؟؟اولین بارشه زد ازگریه نفس کم اوردم

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
'#منن' "دولانان" (گوجالمآز) 😊                                 روزای خوبی توراهه پرازآرامش امسال😊 اگه توپیش من باشی عجب سالی بشه امسال😻یه حسی که بهم میگه امسال توروچشمام میبینه 😜اگرچه انتظارت هم برای من شیرینه😍یه عمری منتظربودم واسه روزی مثل امروز💖 منم میخام نوباشم مثل سالی که نومیشه قراره دنیا اروم شه 😻میدونم پیش تومیشه😊😘                              اگه خدابخاد😊❀غیرممــــکن❀✰ممـــــــکن✰میشود😜😄:))                          

پاش بشکنه😕😕

بعد چند سال اتفاقی دیدمت                                انگار یکی پاهامو پابند زد 😢                                        با یه بچه رد شدی که خیره شد به من یه لبخند زد 😊 اتفاقی دیدمش چقد شبیهه تو مثه ماهه💔                         سهم من سکوته و ادامه ی مسیرو این راهه🎶🖤

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

با لگد از جلوش ميزدي اااااااههههه

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظرسنجي اسم دخترم،ي دقه فقط وقتتون رو ميگيرهاينقد بعضيا اينجا حرص شون دراومده ك مدام پيگير تاپيكامونن روزي دوبار چك ميكنن تاپيكا رو 😂منتظرن ادم تاپيك خيانت بزنه بدبختي بزنه بي پولي برنه شوهر بد بزنه😂مرسي ك درگير مايي برو چيزي گيرت نمياد😂
1156

اوووووف ...پاش بشکنه ..البته اگ نمیگی خدا نکنه...زن مگ دور از جون حیونه ک میزنن حیونم نباید زد اگ انسان باشی نمیزنی ...مگ عهدقاجاره مستاجر ما دیشب خانومشو کلی زد روانین اینجور مرداا

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍

اشتی‌میکنید‌‌‌دعواهاتونو زیاد جدی نگیر  پیش کسی نگو  

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
1213

عزیزم آرامشتو حفظ کن. جلوش گریه نکن. فقط یواشکی و خیلب زود برو به پدر و مادرش و یک بزرگ تر و پدر و مادر خودت زنگ بزن بگو بیان خونتون. بگو اینجوری نمیشه. روش باز شده. پس فردا میزنه تو سرم جونم به خطر میوفته.

بجاي علتش پاشو برو پزشكي قانوني ك دفه ديگه ازين غلطا نكنه و روش زياد نشه

ساده تراین کارام ..بلدنیسم کجابرم چیکارکنم

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
'#منن' "دولانان" (گوجالمآز) 😊                                 روزای خوبی توراهه پرازآرامش امسال😊 اگه توپیش من باشی عجب سالی بشه امسال😻یه حسی که بهم میگه امسال توروچشمام میبینه 😜اگرچه انتظارت هم برای من شیرینه😍یه عمری منتظربودم واسه روزی مثل امروز💖 منم میخام نوباشم مثل سالی که نومیشه قراره دنیا اروم شه 😻میدونم پیش تومیشه😊😘                              اگه خدابخاد😊❀غیرممــــکن❀✰ممـــــــکن✰میشود😜😄:))                          
1167

واقعا چه طور دلشون میاد 

زن به امید یه زندگی شاد میاد تو زندگی بعد میشه این

وزن شروع:۸۴/۷۰۰          وزن فعلی:۶۹/۱۰۰           هدف ۱)۸۰   هدف۲)۷۵    هدف۳)۷۰؟😍 هدف۴)۶۵؟   هدف۵)۶۰؟   هدف۶)۵۶؟                     اونقدر شکست خوردم تا راه موفقیت رو یاد گرفتم 

این چه جمله بندیه  توام ازجلوش دست مینداختی میکشدی  

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نخوندن ریپلای بعضیا میتونه بهترین جواب واسه بی ادبیاشون باشه😏
1241