2737
2734
عنوان

خانوما ميشه يه صلوات مهمونم كنيد تو آزمايشگاهم

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 20 پست

خدایا خودت کمک کن دوستمون مامان بشه😊

شمام برا من دعا کن منم تو یه همچین شرایطیم😣

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عقب انداختى ؟

والا من نامنظمم با دوفاستون ۲۷ ۲۸ روزه بودم این ۷ ماه اقدام.. ولی این ماه اخر دارو گیاهی مصرف کردم دوفاستون نخوردم.. حالا امروز ۲۹ پریه و خبری نیس.. یه سری علائمم دارم.. روز ۱۶ سیکل یذره و فقط یبار خون دیدم.. روز ۲۶ بی بی زدم هیچی نبود ولی بعد سه ساعت اتفاقی دیدم کاملا خط افتاده واضح.. سرگیجه و حساسیت نوک سینه و بیحالی و دردای هراز گاهی دل و زیر دلو گاهی وقتا حالت تهوعو... همرو دارم.. سه روزه دهنمم عین زهرمار تلخه هرچی مسواک میزنم هرچی میخورم انگار مزه ش میمونه تو دهنم نمیره کلافه شدم..

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
عقب انداختى ؟

تو تاپیک اخرم عکس بی بیمو گذاشتم با توصیحات دوس داشتی برو ببین

2731
والا من نامنظمم با دوفاستون ۲۷ ۲۸ روزه بودم این ۷ ماه اقدام.. ولی این ماه اخر دارو گیاهی مصرف کردم د ...

ان شالله یکی دو روز دیگ بی بی چک میزاری و دوتا خط میبینی.

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
ان شالله یکی دو روز دیگ بی بی چک میزاری و دوتا خط میبینی.

انشالله به حق همین روز مادر حضرت زهرا منم مادر بشم..و همه منتظرا😢