1232
1226

الهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

سلام عزیزم ان شالله دلت شاد بشه.منم برات فرستادم.

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم(گناهکار) و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی(بخشنده).میشه برای آرزو دلم صلوات بفرستین.

جواب ازمایشت رو گرفتی ب ما هم خبر بده عزیزم

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم(گناهکار) و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی(بخشنده).میشه برای آرزو دلم صلوات بفرستین.
1233
ايشالله اگر مثبت باشه قسمت شما . خيلى نا اميد بودم ديگه 

ایشالله. ان شالله مثبته و خوش خبر میری خونه...

توکلت به خدا باشه

خدایا میدونم آرزومو بهم میدی... نی نی قشنگم میدونم یه روز میای تو دلمو منو باباییتو خوشحال میکنی... نی نی گلی زود بیا... بی صبرانه منتظرتیم...آمییین
1167

خدایا خودت کمک کن دوستمون مامان بشه😊

شمام برا من دعا کن منم تو یه همچین شرایطیم😣

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
عقب انداختى ؟

والا من نامنظمم با دوفاستون ۲۷ ۲۸ روزه بودم این ۷ ماه اقدام.. ولی این ماه اخر دارو گیاهی مصرف کردم دوفاستون نخوردم.. حالا امروز ۲۹ پریه و خبری نیس.. یه سری علائمم دارم.. روز ۱۶ سیکل یذره و فقط یبار خون دیدم.. روز ۲۶ بی بی زدم هیچی نبود ولی بعد سه ساعت اتفاقی دیدم کاملا خط افتاده واضح.. سرگیجه و حساسیت نوک سینه و بیحالی و دردای هراز گاهی دل و زیر دلو گاهی وقتا حالت تهوعو... همرو دارم.. سه روزه دهنمم عین زهرمار تلخه هرچی مسواک میزنم هرچی میخورم انگار مزه ش میمونه تو دهنم نمیره کلافه شدم..

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
عقب انداختى ؟

تو تاپیک اخرم عکس بی بیمو گذاشتم با توصیحات دوس داشتی برو ببین

والا من نامنظمم با دوفاستون ۲۷ ۲۸ روزه بودم این ۷ ماه اقدام.. ولی این ماه اخر دارو گیاهی مصرف کردم د ...

ان شالله یکی دو روز دیگ بی بی چک میزاری و دوتا خط میبینی.

1241