2737
2734

سلام همگی

دکتر خودم برای غربالگری مرحله اول سونوگرافی مرکزی رو پیشنهاد داده تو شمس آبادی که نمیدونم دکترش کیه و کارشون خوبه یا نه چندنفر دیگه ام دکتر مشتاقیان رو معرفی کردن  ولی سن و سالش خیلی بالاست،کسی پیششون رفته آیا؟نمیدونم کجا برم که هم کارش دقیق و عالی باشه و هم با اخلاق باشه هم جنسیت رو تشخیص بده؛اگه دکتر خوب سراغ دارین معرفی کنید دوستان

🙇خدایا همینجوری یهویی شکرت 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین های اصفهان

سونوگرافی دکتر روشن دروازه شیراز اول چهارباغ بالا

دکتراحتیاط کار میدان احمد آباد اوایل خ بزرگمهر

دکترحقیقت چهار راه قصر

نفیس آدرسشو نمیدونم

به تاپیک منم سر بزن 😉

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2520917&slug=دوستان-اصفهانی-بشتابید-گارگاه-آموزشی-دارمتخفیف-ویژه-برای-نی-نی-سایتیهاعکس&postId=82821823

گر نگهدار من آن است که من میدانم                                         شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2731
دکتر مجید ضیایی سونوگرافیش عالیه خیابون شیخ صدوق ساختمان وکلا طبقه سوم ولی نوبت هاش هفته ای هست حرف ...

جنسیت رو هم میگه ؛بعضی ها میگفتن رفتن دو دقیقه ای گفته بلند شن هیچی هم توضیح نداده

دکتر فرقدانی سونوگرافی آزادی دروازه شیراز هم خوش اخلاقه هم یه مانیتور جلوته و بچتا میبینی و برات توضیح میده و سی دی هم بخوای میده هم قیمتش نسبت به جاهای دیگه مناسبه و هم جنسیتا تشخیص میده و کارش دقیقه

هرچه خدا خواست همان میشود هرچه دلم خواست نه آن میشود

غربالگری اول زوده برای جنسیت

اگه پیدا باشه احتمالی بتونن بگن دقیق نمیگن

هفته 18 دقیقه

گر نگهدار من آن است که من میدانم                                         شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
دکتر فرقدانی سونوگرافی آزادی دروازه شیراز هم خوش اخلاقه هم یه مانیتور جلوته و بچتا میبینی و برات توض ...

فرقدانی خانمه یا آقا؛به شوهر هم اجازه میده بیاد داخل

2738
غربالگری اول زوده برای جنسیت اگه پیدا باشه احتمالی بتونن بگن دقیق نمیگن هفته 18 دقیقه

خیلی ها تو ماه سوم شنیدم جنسیت رو دکتر بهشوگفته دقیق هم بوده ولی الان خودم موندم کجا برن

2706