2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب دوزش برای هر کسی فرق داره همون روزی دوتا خوبه فقط اب زیلد بخور استرس را از زندگیت دور کن و نمک مصرفشو کم کن و پتاسیم ها مثل اب پرتقال و گریپ فروت را زیاد کن 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2738

یه دستگاه فشارسنج مچی بگیر حتما خودت توی خونه روزی چند بار اول ده دقیقه بشین تکون نخور بعد فشارتو بگیر و توی یه جدول بنویس دکتر میری با خودت ببر ببینه

نمک رو خیلی خیلی کم کن و شیرینی رو هم همینطور دکتر به من گفت رعایت نکنی قندتم بره بالا میشه مسمومیت حاملگی دیگه خیلی اوضاع ناجور میشه

این فشار رو خیلی جدی بگیر نمیخوام بترسونمت چون خودمم سرخوش بودم! میگفتم خب مثلا فشارم بالا بره چی میشه قرص میخورم میاد پایین یعنی فکر میکردم مشکل نهایتا برای خودمه. اما دور از جون خودت و نی نی ات اگه یهو زیاد بالا بره احتمال کنده شدن جفت و نرسیدن اکسیژن به بچه و هزار مصیبت بعدش هست

من هفته 38 و سه روز با فشار بالا بستری شدم دیگه با قرص هم پایین نمیومد. سزارین شدم و بعدش تا یک هفته فشارم با آمپول میومد پایین اما تثبیت نمیشد اثر دارو که تموم میشد دوباره میرفت بالا. بالاخره تثبیت شد و با مشاوره قلب مرخصم کردن که رفتم و تا الانم دیگه مشکلی پیش نیومده.

برات ادامه بارداری و زایمان خوب و راحتی آرزو میکنم

توی بارداری بعدی هم احتمال کمی هست دوباره مبتلا به همین فشارخون بشی اگه خواستی حتما با دکتر صحبت کن قبلش

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!