2410
2553
پسرم دوسالشه فردا میخوام از شیر بگیرمش چون سابقه ماندن شیر وآبسه سینه دارم لطفا یه قرص بدون عوارض معرفی کنید در ضمن پسرم تا حالا که شیر مادر میخورده با اینکه قبل از خواب بهش آش میدم که سیر بشه ولی صبح حدود ساعت 5 بیدار میشد شیر میخورد حالا با توجه به اینکه اصلا بلد نیست با شیشه شیر بخوره چکار کنم توی خواب گرسنه نشه مامانا لطفا راهنمایی عاجل.
عزیزم من شنیدم به بچه ها بعد 1 سال نباید تو خواب شیر داد البته نمی دونم خودم توی کتاب خوندم نوشته بود شیر توی خواب بالای یک سال خطر داره نمی دونم ولی می تونی سر شیشه رو شیرین کنی و واسه اوایل اب میوه بریزی که خوشش بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خوش به حالت که تا الان شیر داری دختر من از 5 ماهگی دیگه نخورد یعنی از عید الان گهگاهی که می رم خونه اگه وقت بشه می دوشم اونم خیلی کم می شه اما می گم خدا بده برکت ....

خدا کنه امروز هم شیر داشته باشم ...

سلام من اول از داروخانه قرص داستینیکس گرفتم دکتر داروخانه بهم گفت هر 12 ساعت نصف قرص .... 2 تا قرص هم بیشتر نبود و فکر کنم روی من اثر نداشت بعد رفتم دکتر برومو کریپتین تجویز کرد که باعث حالت تهوع شدید می شد بنظرم اگه می تونی برو دکتر مشورت بگیر که مثل من اذیت نشی
فرشته جان حتما به بچه با شیشه شیر دادی که سینتو ول کرده من با اینکه از شش ماهگی بچم سر کار رفتم و روزی حدود 10 ساعت خونه نبودم ولی تا حدود 14 ماهگی بچه شیرافزا میخوردم وصبحها دوساعت زودتر بیدار میشدم اول به بچه شیر میدادم بعد تازه شروع میکردم شیر میدوشیدم یکساعت تلاش میکردم حدود 60سی سی میشد مامانم بنده خدا به این شیر یرلاک اضافه میکرد با قاشق به بچه میداد چند بار گفتم حدااقل با شیشه بهش بدین که راحتتر باشیدولی گفتند دیگه سینه نمیگیره تا عصر هم با قاشق هر چی لازم بود بهش میدادند شیر من هم خیلی زیاد نیست چون کم خانه هستم وفرصت زیادی برای مکیدن نداشت بیشتر مکیدن سینه براش جنبه روانی داشت تا خوردن شیر اما حالا من یه مشکل دیگه دارم بچم دیگه نه با شیشه بلده شیر بخوره نه با لیوان فقط به زور با قاشق بنابراین کار من هم به عنوان یه مامان شاغل زیاد درست نبود کاشکی بچه من هم بلد بود با شیشه شیر بخوره.
فرشته جان حتما به بچه با شیشه شیر دادی که سینتو ول کرده من با اینکه از شش ماهگی بچم سر کار رفتم و روزی حدود 10 ساعت خونه نبودم ولی تا حدود 14 ماهگی بچه شیرافزا میخوردم وصبحها دوساعت زودتر بیدار میشدم اول به بچه شیر میدادم بعد تازه شروع میکردم شیر میدوشیدم یکساعت تلاش میکردم حدود 60سی سی میشد مامانم بنده خدا به این شیرسرلاک اضافه میکرد با قاشق به بچه میداد چند بار گفتم حدااقل با شیشه بهش بدین که راحتتر باشیدولی گفتند دیگه سینه نمیگیره تا عصر هم با قاشق هر چی لازم بود بهش میدادند شیر من هم خیلی زیاد نیست چون کم خانه هستم وفرصت زیادی برای مکیدن نداشت بیشتر مکیدن سینه براش جنبه روانی داشت تا خوردن شیر اما حالا من یه مشکل دیگه دارم بچم دیگه نه با شیشه بلده شیر بخوره نه با لیوان فقط به زور با قاشق بنابراین کار من هم به عنوان یه مامان شاغل زیاد درست نبود کاشکی بچه من هم بلد بود با شیشه شیر بخوره.
2714
بچه اگه شیر مادر خور باشه با شیشه هم میخوره سینه هم میک میزنه اونم با این سر شیشه های جدید که خیلی به نوک سینه مادر شبیه دختر من که اینطور بود منتها من شیرم کم بود از اولش سیر نمیشد مجبور بودم خشک هم بدم
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه
منم 2 هفته ست که پسرمو از شیر گرفتم چون سینم بعد 1 هفته سفت شد ودرد می کرد رفتم داروخانه وبه پیشنهاد یکی از دوستان کپسول کلوگزاسیلین گرفتم با خوردن 3تاش سینم که سفت ودردناک شده بود خوب شد
نگور جان
پسر من هم اصلا و ابدا شیشه نگرفت و فقط با لیوان و قاشق شیر میخوره. الان چند هفته ایه که یاد گرفته با نی مایعات بخوره... از ذوقش هی شیر با نی میخوره :)) امتحان کن
عمر دو بایست در این روزگار
باسلام دوستان

موضوع جالبی رو مطرح کردید ... چون خود منم همین مشکل را دارم ... دخترم الان تو 21 ماهگیه و من از 18 ماهگی شیرشو ترک دادم ... چون خیلی وابسته داشت میشد و کم کم داشتم اذیت میشدم از این بابت ... دیگه از آب و غذا افتاده بود و فقط به قول خودش (می) میخواست ... خدا رو شکر بعد از 1 هفته ترک کرد و حرفمو قبول کرد که گفتم شیر مامان بد شده دیگه نباید خورد ... الان باید این شیرو بخوری و شیشه که حاوی شیر پاستوریزه بود را نشونش میدادم ... البته از 1 سالگی شیر پاستوریزه هم میخورد ولی به نسبت خیلی کم حدود 60 تا نهایتا 90 سی سی ... ولی بعد از ترک کامل خدا رو شکر هم شیر پاستوریزه یه شیشه پر میخوره و گاهی دو شیشه ... و هم غذا خوردناش بهتر شده ...

به نظر من هنوز که شیرتو نگرفتی ازش ای کاش کم و بیش به شیشه عادتش میدادی و چیزی که دوس داره توش میریختی تا خوشش بیاد مث شیرعسل یا آب انگور یا آب سیب ... و بعد کم کم دوز اون مواد رو کم کنی و شیر خالص بدی ... شیر مادر را که ترک کنه مطمئن باش شیر خوردنش بیشتر میشه ... در مورد دختر من که اینطوری بوده ...
مشکل دیگه ای هم که دارم اینه که بعد این چند ماه که شیرشو ترک کرده هنوز شیر من خشک نشده ... و این اذیتم میکنه ... البته خیلی کمه و به صورت مایع کمرنگ و ترشحه .. ولی خلاصه هست ... و من نگران اینم که در آینده اتوده خشک شده ای بشه که ذیتم کنه ...

دلم میخواست یه قرصی استفاده کنم که زودتر خشکش کنه ...
2706