2726
عنوان

لابیاپلاستی

| مشاهده متن کامل بحث + 2304 بازدید | 70 پست

من پارسال رفتم پیش دکتر بهمن پور بخاطر چروک و سیاهی لابیا. ایشون گفتن که بهترین کار واسه من لابیاپلاستی و تزریق چربیه که تو یه جلسه انجام میشه. مقداری از لابیاهای من رو برداشتن و چربی تزریق کردن. اولش خیلی خوب شد ولی الان بعد از یک سال تمام چربی ها از بین رفته و فقط یک لابیا کج و معوج و پر چروک و سیاه باقی مونده و 15 میلیونی که خرج کردم از بین رفت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پیش خانم دکتر واعظ که مطبشون سعادت آباد تهران هست عمل لابیاپلاستی انجام دادم. قبلش خیلی از درد و خونریزیش میترسیدم که خداروشکر اصلا اذیت نشدم

.الان حدود 6 ماه میگذره و خیلی عالی شده. جای بخیه هم نمونده. قبل عمل آلبوم عکسها و نمونه کارهای عمل رو دیدم که مصمم شدم عمل کنم. در کل باید دکترت خوب باشه

عزیزم من از اهواز اومدم تهران انقدر استرس داشتم که نکنه جراحی ام خراب بشه نکنه این جراحی سخت باشه از دردشم خیلی می ترسیدم خداروشکر وقتی وارد مطب دکتر ساره شدم با اخلاق خوبش اول استرس من کم کرد بعد جراحی من شروع کرد ، نتیجه شم خداروشکر خیلی خوب شده ، به نظر من اول از همه باید دکتر جراح اخلاق داشته باشه نه اینکه تند تند جراحی کنه بعضی دکترا اصلا اخلاق ندارن من یعنی هر جا بشینم هرجا باشه خوب این دکتر میگم که کلی به من کمک کرد .

2728

یکی می گفت راضیه

یکی می گفت تا به تا شده

یکی می گفت تا یه ماه بعدش درد داشته نمی تونسته به کار و زندگیش برسه

یکی می گفت بخیه زدن می گفت اونی که می گن لیزر فقط به جای بخیه و با لیزر می زنن 

🤔🤔🤔

والا من از دکتر که پرسیدم گفت اصلا نه جراحی سختیه نه اینکه اذیت داره .. تازه خیلی هم اوکی میشه بعدش کیفیت زندگیت و روابط زناشوییت . البته احتمالا ماه آینده این کارو انجام بدم . دکترمم از دختر خالم انتخاب کردم دکتر نارسیس نصیری

دکتر بهمن پور تهران کارش عالیه. به منم میگفتن حس از بین میره و ... اتفاقا حس آدم بیشتر میشه. بعد من قبلا بخاطر این که از بدنم خوشم نمیومد دوست نداشتم اصلا با شوهرم رابطه داشته باشم. ولی الان اصلا اونجوری نیستم

عزیزم من دکتر عماری رو می شناسم که قبلا تو شهر ما یعنی ابهر بودم و خودم پیش ایشون عمل لابیاپلاستی انجام دادم و خیلی راضی بودم. چند وقت پیش رفته بودم ببینمشون، گفتن قراره تو قزوین مطب بزنن. توصیه منه که پیش ایشون برین.

لابیا لابیاپلاستی اسفند 26, 1399 یکی از عمل‌هایی که امروزه تقاضای فراوانی دارد، عمل لابیاپلاستی است. در این عمل پزشک با انجام روش‌های مختلف اقدام به عمل زیبایی اندام تناسلی لابیاپلاستی با لیزر اسفند 25, 1399 در حال حاضر استفاده از عمل‌های زیبایی واژن در ایران رو به افزایش است. روش‌های مختلفی برای انجام عمل لابیا پلاستی وجود دارد از روش

2706