2733
2734
عنوان

حکم نماز زنان درحال سقط چیه

4275 بازدید | 16 پست

من همینطور درحال خونریزیم باید تیمم کنم چیکا کنم؟؟لطفا برام دعا کنید غمم کم بشهه

میشه برام‌صلوات بخونی منم بغل کنم نی نی رو و همه منتظرا

زنگ بزنید سوال کنید وقتی خونریزی داری که تیمم نمیشه

سوال کن حتما

فکر‌کنم حکمش همون نفاس باشه

بازم سوال کن

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
زنگ بزنید سوال کنید وقتی خونریزی داری که تیمم نمیشه سوال کن حتما فکر‌کنم حکمش همون نفاس باشه بازم ...

بله نفاس هست. بعد ده روز باید به حکم استحاضه قبیله کثیره متوسطه عمل کنه. 

استارتر زنگ بزن دفتر مرجع دقیق راهنمایی میکنن .

الان دلت شکسته توروخدا من رو دعا کن...

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

فکر میکنم خانوما بعد از زایمان و سقط خونریزی ک دارن نماز نمیخونن.نفسا هستن .حالا باز سقط شما چجوری بوده واینا رو نمیدونم از رساله بخون ببین نفسا هستی اگه هستی اصلا نمازو اینا نباید بخونی

برای الله میان پرچمت جونمو میدم...
بله نفاس هست. بعد ده روز باید به حکم استحاضه قبیله کثیره متوسطه عمل کنه.  استارتر زنگ بزن دفتر ...

خیلی دلم واقعا شکست خیلییی محتاجیم به دعا

2738

ببین تا وقتی که جفت و نی نی نیوفتاده  استحاضه ای یعنی نماز میخونی ولی مث زن پریود عمل میکنی! 

اولین تکه از جنین ک ازت افتاد ده روز نفاست شروع میشه! 

بعد ده روز دوباره استحاضه میشی دیگه اگر مکارم باشی میشه قلیله و کثیره اگر حضرت اقا باشی و سیستانی اینا باید نگاه کنی! 

بعد اقای مکارم جنین قبل سه ماه رو احتیاط واجب اصلا نفاس براش نمیدونه! باید ب مراجع دیگه رجوع کنی

کلا مرجع رجوع کن. 

من اقای مکارم بودم چون احتیاط واجب بود ب حضرت اقای خامنه ای رجوع کردم! اسان تر بود 

😁 بعدم اینکه برای رجوع در احتیاط واجب باید ب اعلم رجوع کنی! ک شرایط اعلم هم باید تو رساله مرجعت بخونی 

ببین تا وقتی که جفت و نی نی نیوفتاده  استحاضه ای یعنی نماز میخونی ولی مث زن پریود عمل میکنی!&nb ...

من خامنه ای مرجعم ممنونم عزیزممممممممممممممم

من خامنه ای مرجعم ممنونم عزیزممممممممممممممم

خب دیگه برو حالشو ببر! 😁

ادم باید با چیزای کوچیک خوشحال بشه مثلا اینکه مرجعت سقط چقدرررر راحت گرفته 😉 

فقط زود خوب شو و خوشحال! 

اینی ک برات داره کامنت میذاره 60 روزه استحاضه قلیله و کثیره است! 😐😁

اگر هنوز کیسه و جفت هیچ کدومشون نیوفتاده ولی خون ریزی داری استحاضه ای! حواست باشه! لخته هم جز استحاضه است فقط بافت یا تکه ای شکل لخته نیست بچه محسوب میشه و اولین قسمتی ک بیاد بیرون دیگه نفاست شروع میشه! 

بعدم این ک شما ک الحمدالله مرجع داری رساله شونو ببین اینجا نپرس! 

😉 باتشکر 

😁

همین الانم ب حرفهای من بسنده نکن و برو استفا رهبری رو نگاه کن 

2706