2726

من مولتی پریناتال میخورم☘

اما بازم حس تورو دارم😁

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیلی معمولی هست

مکمل بارداری فرق داره پریناتال هست

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728
مگه دکتر برات تجویز نکرده؟

قضیش اینه رفتم دکتر برای ول من گرفت همسرم گفتم برو عوضش کن ول وومن بگیر بعد که رفت داروخونه گفت ول وومن نداریم رفت به دکتر گفت همسرم گفت برو به داروخانه بگو مشابه اینو بده همسرم مولتی دیلی گرف بعد دیگه نرفته به دکتر بگه خوبه یا نه

روش نوشته زنان باردار قبل از مصرف حتما با پزشک مشورت کنن

حالا خیلی استرس دارم نمیتونم بازش کنم بخورم 

ببره عوض‌کنه پریناتال بگیره

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
دکتر داده 

خو پس نگرانی نداره 

منم مولتی پریناتال میخوردم و میخورم . البته این ماه دیگه دکتر نداد کلااا 

من کاربر سال 95هستم بخاطره چهلمین سال پیروزی انقلاب حساب کاربریم ترکید .خخخخ
خو پس نگرانی نداره  منم مولتی پریناتال میخوردم و میخورم . البته این ماه دیگه دکتر نداد کلااا&n ...

قضیش اینه رفتم دکتر برای ول من گرفت همسرم گفتم برو عوضش کن ول وومن بگیر بعد که رفت داروخونه گفت ول وومن نداریم رفت به دکتر گفت همسرم گفت برو به داروخانه بگو مشابه اینو بده همسرم مولتی دیلی گرف بعد دیگه نرفته به دکتر بگه خوبه یا نه

روش نوشته زنان باردار قبل از مصرف حتما با پزشک مشورت کنن

حالا خیلی استرس دارم نمیتونم بازش کنم بخورم

قضیش اینه رفتم دکتر برای ول من گرفت همسرم گفتم برو عوضش کن ول وومن بگیر بعد که رفت داروخونه گفت ول و ...

خو دکباره عوض کنید مثه بقیه پریناتال بگیرید .الکی حرصم نخورید خوب نیس . 

من کاربر سال 95هستم بخاطره چهلمین سال پیروزی انقلاب حساب کاربریم ترکید .خخخخ