1648
1632

سلاااااام خسته نباشین خانوما

من چن تا سوال دارم درمورد میکروبیلدینگ و سایه اونایی که انجام دادن من به ترتیب میپرسم لطفا ج بدین با تچکر

اول اینکه من خودم ابرو دارم ولی کم پشت هستش و تاج نداره کدوم مدل خوبه برام سایه یا میکرو؟

دوم اینکه کدوم ماندگارتره و طبیعی تر؟

سوم اگه ادم دیگه سایه و میکرو شو نخاد پاک میشه خودش؟

چهارم ابروهای خود ادم نمیریزه؟

پنجم چقدر میمونه و بعد چن وق ترمیم میخاد؟🤔

از دردشم بگین

نحوه ی مراقبت ازش رو هم بگین.

خیلی مرسی😍😘😍😘

من 13 بهمن میکرو کردم تاج و دم ابرو نداشتم خیلییی طبیعی شده هرکس میبینه خوشش میاد 

درد خاصی نداشت چون بی حسی زد تا 3 روز آب نزدم با ویتامین آ چربش کردم بعد رو پوستای خشک خیلیی بهتر جواب میده یک ماه بعد حتما باید بری ترمیم

موندگاریشم تا 2 سال واسه پوست خشک 

اینم پیج پیگمنترمه ziba.pigmenter21 

فیلم ابروهای من هست قبل و بعدش تو پیجش 

چشم خاکستریه منم😆😆😆اگه خاستی قبل و بعدش رو بیینی

😬😬😬😬

از سایه اطلاعی ندارم.خودم بیشتر از دو هفته هست میکروبلید انجام دادم. ابروهامم تقریباً خوب بود فقط بهش حالت دادم. ریزش و ترمیمش هم هم به پوست بستگی داره و هم به تیرگی یا روشنی رنگ. من رنگ تیره انتخاب کردم و پوستمم به گفته آرایشگر خوب بود و ترمیم رو که معمولاً بعد ۲۰ و چند روز باید انجام داد به من گفت بعد تعطیلات عید برم. 

اگر هم ترمیم نری به مرور پاک میشه و از بین میره. ابروهامم نریخته. 

دردش هم پماد بی حسی میزنن. من دوبار شا رژ کردم بی حسیم رو ولی خب قسمت دم ابرو درد داشت به نظرم.

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

به نظر من میکرو خیلی طبیعی تر از سایه هست بعد اگه خوشت نیومد همون روز برو حموم لیف بکش بشور میره ولی باید چرک خشک کن بخوری چون زخمه 

اگه یک ماه بعد ترمیم هم نری هم بعد 3 تا 6 ماه میره کاملا 

😬😬😬😬
1522
من 13 بهمن میکرو کردم تاج و دم ابرو نداشتم خیلییی طبیعی شده هرکس میبینه خوشش میاد  درد خاصی ند ...

مرسی که ج دادی دوستم.

کاش یدونه عکسم ازابروت بزاری ببینم من تل و اینیستامو پاکیدم

1614
منم تاج و هشت ابرومو  میکرو زدم ک خالی بود خوب شده حالت گرفته دیده هم نمیشه ک زدم ،

همه میکرو رو تایید کردن منم برم میکرو کنم پس.

از لحاظ غسل و وضو مشکلی نداره نه؟

1432
1615