2726

خانم های عزیز

حواستونو جمع کنید

من بخاطر یک لنز که انداختم چشام یک سال رفتم چشم پزشک. برام مشکل حساسیت و خشکی چشم ایجاد شده بود

یکی از آشناهامون رفته بود ابروهاشو هاشور زده بود.عفونت کرده بود.عفونت کشیده بود توی چشماش.باهیچ دارویی خوب نمیشد

گفته بودن باید بیای عمل کنی

یکی از دوستانم هم برای لاغری پهلوهاش از دستگاه کول تک استفاده گرده.دچار سوختگی درجه ۳ شده

اینارو گفتم که بیشتر مراقب خودتون باشید.خیلی راحت خودتونو بدست کسی ندید.خودتونو قبول داشته باشید.خودتونو همینطوری که هستید بپذیرید.میخواید لاغر کنید با کالری شماری کمتر بخورید.با ورزش وزن کم کنید.نه با قرصو دستگاه.که آدمهای سودجو که دلشون برای هیچکس نمیسوزه.من خیلی سخت و گران این تجربه رو بدست اوردم.تجربه تتتتلخ و بهای سنگین بابتش پرداختم.زندگیم داشت از هم میپاشید.شوهرم.مادرم.از غصه من پیر شدن.فقط بخاطر اینکه میخواستم یک شب تو عروسی چشمام رنگی باشه.آدم وقتی داره درد میکشه و گریه میکنه هیچ کس پیشش نیست.هیچ ‌کدوم از اون اومای تو عروسی که میگفتن چقدر خوشگل شدی پیشش نیستن.فقط خودتی و خودت

ببخشید که پرحرفی کردمو نصیحت کردم.گفتم شاید با حرفام یه نفرو از بلا شب عیدی نجات بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کو گوش شنوا جراحی زیبایی تبدیل به یک صنعت و راه بیزینس شده برای جهان سومی‌ها. انقدر هوشمندانه به مر ...

مهم اینه که ما خودمونو قاطی این تبلیغات کثیف نکنیم. بعضی وقتا ناخواسته ته دل یکی رو خالی میکنیم با حرفامون که اونم به فکر این کارا بیفته. بارها و بارها به من گفتن چرا فلان عمل زیبایی رو انجام نمیدی خیلی خوشگل میشی هااااا.... بیایین هیچوقت این حرفو به کسی نگیم. هر کس با من مشورت کرده همیشه میگم همینطوری خیلی هم خوشگلی😍

دخترم تمام زندگیمه🙆
کو گوش شنوا جراحی زیبایی تبدیل به یک صنعت و راه بیزینس شده برای جهان سومی‌ها. انقدر هوشمندانه به مر ...

بخدا مغزم سوت میکشه وقتی میشنوم باهر راهی میخوان لاغر کنن

قرصهای ناشناخته و غیر مجاز

پودهایی که حتی لیبل نداره و معلوم نیست توش چیه

مهم اینه که ما خودمونو قاطی این تبلیغات کثیف نکنیم. بعضی وقتا ناخواسته ته دل یکی رو خالی میکنیم با ح ...

منم تو فیلد پزشکی‌ام و مخالفم. مگر در موارد ضروری و خاص

خواهرم بینی‌ش یه قوز کوچیک داره و میخواست عمل کنه بهش گفتم چندسال دیگه باز قوز مد میشه همه میرن قوز میذارن😂 منصرف شد:)

منم تو فیلد پزشکی‌ام و مخالفم. مگر در موارد ضروری و خاص خواهرم بینی‌ش یه قوز کوچیک داره و میخواست ع ...

البته قوز بینی هیچوقت مد نمیشه😂😂😂 ولی مسلما هر کس به ازا هر عیب کوچیک که داره صد تا هم حسن و زیبایی داره. مثلا چشمهای گیرا و زیبایی داره... چه خوبه روی صفات مثبت هم تمرکز کنیم. مثلا وقتی یکی میگه فلان ایرارو دارم بهش بگیم ولی فلان زیبایی ات انقدر قشنگ و منحصر به فرده که تمام توجه آدمو جلب همون میشه

دخترم تمام زندگیمه🙆

منم برای لاغری شکم و پهلو از دستگاه کول تک استفاده کردم و خیلی راضی ام من هیکلم خیلی خوب بود ولی یکم شکم و پهلو  داشتم که اصلا آب نمیشد ولی الان خیلی راضی ام اگه مخواید من میتونم آدرس اینستاگرام جایی که خودم رفتم رو به شماهم بدم برید سر بزنید و تغییرات رو ببینید.https://www.instagram.com/nozhan_center/

2706